Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg lehetséges az, hogy...

Tényleg lehetséges az, hogy pl az anyuka a nagykorú gyereke tudta nélkül a gyerek nevére vesz fel hitelt?

Figyelt kérdés

Olvastam itt pár kérdést, de őszintén szólva nem értem, hogy ez hogy lehetséges.


Tényleg lehet azt, hogy mondjuk van egy 19 éves gyerek, van az anyja. És a gyerek tudta nélkül az anyuka felvesz a gyerek nevére pl 5 milliós hitelt, amit majd a gyereknek kell törleszteni.


Ez lehetséges?



És ha igen, és a gyerek (nagykorú) ezt nem akarja mert mnem tudta, hova fordulhat?



Nem velem történt ilyen, csak érdekelne....komolyan lehetséges ez?



2013. máj. 1. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs az mind meg mint a feleség férj tudta nélkül sem vehet fel.
2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mind mese
2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

meg ahhoz aláírás is kell a gyerektől nem?


Pedig olvastam itt vhol, hogy valaki azért panaszkodott, mert az anyja felvett a nevére X millió hitelt....

2013. máj. 1. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
csak úgy vehet fel, ha aláír a gyerek is. Az más kérdés, hogy megbeszélik, a gyerek nevére veszik fel aztán anyuka nem fizet... de nem a gyerek háta mögött és tudta nélkül.
2013. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah értem. Tehát akkor ez mind nem lehetséges....gondolom anyuka meg aláírást csak nem hamisít.
2013. máj. 1. 14:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, a hitelfelvetelhez ugyanis kell a kerelmezo szemelyes jelenlete, kell jovedelemigazolas, szemelyes iratok plusz ala is kell irni.
2013. máj. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jah. Tehát akkor anyuka nem vehet fel csak úgy a gyereke nevére hitelt. Köszi!
2013. máj. 1. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hát... Ez mind mese habbal.
2013. máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!