Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem lázadnak (reklamálna...

Miért nem lázadnak (reklamálnak) fel a banki hitelesek a bank ellen?

Figyelt kérdés
Szervezzenek tüntetést a nagy-bankok előtt, minden nap! Átverés, becsapás, megtévesztés, és uzsora-kamat kizsákmányolásért!
2013. jún. 4. 10:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Még egy szemet szúrt:


"Nemzeti vagyonkezelő felvásárolja a BANKOKTÓL - bőven túlárazva állami pénzen - a retkes putrikat és visszaadják piaci albérleti árak alatt bérbe az ex tulajnak "


Ezt támaszd már alá valamivel. Kizárt dolognak tartom, hogy egy állami cég magasabb áron vásárolhasson. Van értékbecslés, piaci érték....

Retkes putri: minden hiteles ház retkes putri? Az én házam értéke 33 millió. Jó esetben el tudnám adni 16-17-ért, de el fogják árverezni mondjuk 14-15-ért. Ha szerinted jócskán felértékelve adják el, még akkor sem fogja elérni az igazi értékét.

2013. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
51%

"A legolcsóbb megoldással épült, nagyon tré az egész, és mégis igen magas m2 áron adják."


És ez változtat azon, hogy állampénzből épült? Még rosszabb is..


" és nem a Te adódon"

Nem-e? Tán adományokból? Vagy az égből pottyant a tégla? Ha meg állampénzen akkor egy szavad ne legyen...


". Kizárt dolognak tartom, hogy egy állami cég magasabb áron vásárolhasson. "

Annyiért veszik meg, amennyi a tartozás rajta, ez alatt ugyanis nem engedi ki a bank... Aki 2007-ben felvett 20M hitelt egy 25M-s házra annak most 35M a tőketartozása és ennyit fizet érte az állam a banknak. Ezért.


A hiteles házaknak meg 50%-a lelakott putri, mert nem költött rá a tulaj, szétlopják belőle árverés előtt a berendezést, van, ahol még a csempét is leverik. Rengeteget otthagytak, nem volt benne fűtés télen, szétfagyott, elázott. De ettől nem csökkent a banki tartozás rajta, csupán az értéke.


"akkor sem fogja elérni az igazi értékét."

Az ingatlan értékét a piac diktálja. Ha a piacon 17M-t ér akkor annyi. Azt te csak hiszed, hogy 33M. Az, hogy te ennyiért vetted 4-5 éve az nem befolyásolja az értékét az ingatlannak.

2013. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Utolsó! A hozzászólásaid alapján egy nagyon rosszindulatú,irigy ember vagy!!! Te vagy az a tipikus típus,aki azt nézi,nehogy másnak jobb legyen. Az hogy esetleg segíts másokon meg sem fordulhat a fejedben,mert inkább belerúgnál a földön fekvő emberbe. És ne kezdd most el magyarázni,hogy nem ismerünk,mert a pár hozzászólásodból kiderült milyen ember vagy :( Szomorú,hogy ilyen emberek vannak ebben az országban :( Ezért tartunk itt,mert semmi összetartás.... Én az adómat egyáltalán nem sajnálom,ha azokra az emberekre fordítják,akik rászorulnak,még ha pár éve rossz döntést is hoztak a saját hibájukból. Inkább,mint a politikusaink zsebében, rokonságában tűnjön el.
2013. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Utolso! Ha ra tudsz cafolni barmelyik ervere, tedd azt, de a buta szemelyeskedest tartsd meg magadnak! (masik 67%-os)
2013. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
30%

# 33


Azt majd ÉN ELDÖNTÖM, hogy kit és miként szeretnék támogatni, jó? Ne döntse el helyettem más, hogy nekem kötelezően felelőtlen, bugyuta emberek hibás döntéseit kell helyrehoznom.


Nem azért "tart itt ez az ország", mert én gonosz lennék. Hanem azért, mert a vezetőink a gazdasági fellendítés helyett már most arra költik az államkassza bevételeit, hogy még kihúzzák a nyomorult idiótákat átmenetileg a sz@rból, hogy megkapják tőlük jövőre is a szavazatot.


Meg azért is "tart itt ez az ország", mert szánalmasan lepontozgatni a mondandómat volt "esze" a sok zseninek, de nem látom, hogy pontról pontra meg lett volna cáfolva amit írtam. EZ az igazán szánalmas dolog, nem az, hogy én nem akarom támogatni a felelőtlen devizahiteleseket.

2013. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Emberek! Itt már rég nem a kérdésről van szó! Majd a jó Isten eldönti az ítélet napján, ki milyen büntetést érdemel! Inkább az árvizesekre kellene koncentrálni! Nemde?
2013. jún. 9. 09:46
 37/39 anonim ***** válasza:

"Annyiért veszik meg, amennyi a tartozás rajta, ez alatt ugyanis nem engedi ki a bank... Aki 2007-ben felvett 20M hitelt egy 25M-s házra annak most 35M a tőketartozása és ennyit fizet érte az állam a banknak. Ezért. "


Ezt konkrétan tudom, hogy nem így van. A bank eladja, a maradék összeggel pedig életem végéig tartozok. Ha nem adhatná ki a hitel összege alatt, akkor rajtam hogy hajtana utána bármit? Ezt tényleg rosszul tudod, nézz utána.


"Azt te csak hiszed, hogy 33M. Az, hogy te ennyiért vetted 4-5 éve az nem befolyásolja az értékét az ingatlannak."


Nem csak hiszem, értékbecslő által megítélt összeg, szerződésben hivatalosan rögzítve van


"Azt majd ÉN ELDÖNTÖM, hogy kit és miként szeretnék támogatni, jó? Ne döntse el helyettem más, hogy nekem kötelezően felelőtlen, bugyuta emberek hibás döntéseit kell helyrehoznom. "


Nem döntöd el. Az adód egy része egy ilyen alapba folyik bele. Most pl. sok árízkárosult lesz belőle támogatva. Mondhatnánk azt is, hogy minek építkeztek oda, rúgjuk fel őket a holdra, de az élet nem erről szól. Igenis kell segíteni az embereken. Te is kerülhetsz még bajba, rajtad is fognak segíteni.

Átment a dolog politikába, de nem vágom, hogy hogy jön ez ide. Illetve azt sem vágom, hogy az adódat pl. a politikusoktól miért nem félted. Ne fizess adót, akkor majd nem fogják megmondani, hogy mire költik. :) Jó, hát nyugdíjad se lesz az igaz... de aki ennyire önfenntartó, annak ugye nem is kell.


Èn nem pontoztam senkit, viszont cáfoltam jó sok dolgot.... biztos nem vetted észre. :)


Ès Kedves kérdező, bocsánat, hogy kicsináltuk a kérdésedet, teljesen igazad van.


Részemről a dolog lezárva, és drukk az árvízkárosultaknak! :)

2013. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
45%

Na, na, azért álljunk már meg egy szóra.


Az, hogy árad egy folyó az egy természeti katasztrófa. Erről a folyó mellett lakók nem tehetnek! Ahogy egy jégesőről, földrengésről vagy erdőtűzről sem.


Arról, hogy egy idióta felvesz egy hitelt, aminek nem is érti meg a feltételeit aztán utána, amikor életbe lép a fizetési kötelezettség a szerződés szerint akkor sír, hárítja a felelősséget, hogy Ő ÁT LETT VERVE és másoktól várja a megoldást az csakis az idióta hibája és magánügye, nem a társadalomé.


Amit mondasz az kb. olyan, mintha én besétálnék a kaszinóba, feltennék 1 milliót a pirosra, kipörgetnék a feketét és utána az államtól kérném vissza az 1 milliómat, mert én ÁT LETTEM VERVE!

2013. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Az árvíz téma egy példa volt az emberiességre, nem hasonlatképpen hoztam fel, de mindegy. Látom megy a szövegértés. :)

Egyébként ott is vannak olyan területek, ahol kiadtak építési engedélyeket ártérben, hogy az újgazdagoknak szép legyen, és most a Te adódból mentik a seggüket. Pl. Római part, üdülőövezet, mégis lakásnak használják. Mindegy, nem ez a téma, csak érezd már, hogy van ilyen, de mégis meg kell menteni mindenkit.


Szövegértés 2.: ezt a kört is lefutottuk már, nem fogom jártatni a számat, csak ismét kérlek, hogy idézd be, hogy HOL kértem az állam segítségét.


A semmiről beszélünk, mert csak mondod a magadét, de 50x nem fogom elmondani a választ, olvass vissza.

2013. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!