Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet kivédeni a banki...

Hogyan lehet kivédeni a banki tartozást, ha már katasztrofális és kiláthatatlan helyzetbe kerültem?

Figyelt kérdés

1 Millió forinttal tartozok a Bank-nak.

Iszonyú kicsi a jövedelmem.. 80 ezer forint a párom gyesen van. Albérletben élünk, a szüleim iszonyú szegények a házuk kicsi.. Mikor felvettem az 500 ezer forint hitelt ( két éve ) 150 ezer forintot kerestem de 2 hónapra rá elbocsájtottak létszámleépítés miatt. Kocsit vettem ugye a pénzből.. azóta azt eladtam és feléltük azt a pénzt is.


Egyik ismerősöm mesélte, hogy úgy védték ki a dolgokat, hogy úgy intézték a párjával a dolgokat mintha külön élnének és a két gyerek után a bíróság a fizetéséből 50%-ot vonat le a gyerektartás gyanánt.Ugye nekem 1 gyeremekem van ezért még a Bank úgy is tudna vonni tőlem 25 %-ot.


Azonban nekem csak 1 gyermekem van. Kérlek agyatok tanácsot, hogy legalább addig , ne vonjon le a Bank tőlem pénzt amíg a párom is dolgozik.A Bankkal már beszéltem, de azt mondták minimum 20 ezer forinttal lehet csak törleszteni. Mert csak a havi kamat 9 ezer forint ( OTP Faktoring ) De akárhogy próbálom nem sikerül, sehogy sem bírom kisajtolni azt a 20 ezer forintot.


Segítsetek nagyon kérlek titeket! Köszönöm!


2013. jún. 8. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

nem nagyon lehet ezzel mit csinálni.

annyit tehetsz csak, hogy bevállalsz plusz melókat, hogy több pénzt szedjél össze. Ha van rá lehetőséged. Más nincs. vonni fogják a pénzt. Sajnos a felelősséget vállalni kell.

2013. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!