Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen világ vár ránk? Hogyan...

Milyen világ vár ránk? Hogyan vágjon igy az ember lakásba, hitelbe és sok másba amilyen katasztrófális időket élünk? Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Így sosem haladunk 1ről a 2re!Hitel pedig sokunknak van és kell ahhoz hogy haladjon az ember és legyen valamie!
2009. jan. 29. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hogy milyen vár? nagyon szar . én ezen az oldalon sokszor hangoztattam a véleményem, mindíg meg is kaptam, hogy mit sirok. nem sirok. csak reálisan látom a dolgokat. elkövetkezendő években/hónapokban nyil egyenes anyagi hanyatlás lesz mindenhol, ahol keresetből élnek az emberek. egyről kettőre jutás nem valószinű, inkább hátra három, mint előre. ebben az országban nem lesz jobb nekünk, legalábis a mi emberöltőnk alatt. aki teheti menjen el innen. én legalábbis nem itt fogom felnevelni a gyerekeimet.
2009. jan. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz időket élünk, ez biztos. Én személy szerint az építési hitellel megvárom az eurót, az biztos. Az autóhitelt talán túléljük, a személyi kölcsönünk legalább forinthitel, meg a diákhitel is Most egy kicsit nehéz, aztán majd csak alakul valahogy. Ha elmegyünk külföldre, attól nem oldódnak meg a problémáink.

A gyermekkoromhoz/kamaszkoromhoz képest így is elképesztő jómódban élek, pedig aztán semmi kirívó nincs, sőt lenne még mit fejleszteni. De tudom, hogy itthon is lehet boldogulni, lehet előre jutni. Nem most persze, most egy kicsit túlélésre játszunk, aztán majd folytatjuk tovább.

Nem kell feladni, nem kell aggódni. Kicsit át kell gondolni, hogy mi az ami fontos (21. sz.-i jó szokásunk lett, hogy hazavisszük a fél teszkót feleslegesen), és mi az ami nélkülözhető. Félre kell tenni egy kicsit (még ha most extrán nehéz is), hogy ne csak a hitelektől függjünk. Kevesebbet pizzázni, többet főzni, kevesebbet plázázni, többet sétálni, wellness helyett kemping, karácsonyra nyakkendő, és nem plazmatévé. Volt már ilyen, és még élünk :-)

Megoldjuk.

Áldjon vagy verjen sors keze...

2009. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!