Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Páromnak van egy banki tartozá...

Páromnak van egy banki tartozása amit nem fizet nem voltunk még együtt mikor felvette a hitel az érdek hogy tőlem elvihetnek bármit?

Figyelt kérdés
van már 2 közös gyerekünk de párom nem fizeti a tartozását a nevén nincs semmi nekem van egy kocsim mit tud csinálni a bank?tőlem elvihet bármi ingóságot?gondolok itt (tv,szekrény ,autó)
2013. aug. 27. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Házasok vagytok? Mert ha igen akkor vagyonközösségből elvihetnek bármit, ami a házasság alatt lett a tietek.


Ha nem vagytok házasok akkor nincs vagyonközösség.

2013. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyunk házasok
2013. aug. 27. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az állandó lakcíméről vihetnek el, ha ez közös akkor igen.

De így mégis milyen közös jövőtök lesz, az életbe nem lesztek hitelképesek akár csak egy parasztházra sem. Nyugdíja miből lesz ha életében nem lesz bejelentett munkája,majd a gyerekeitek eltartatják vagy mi?

Nem lenne jobb megpróbálni visszafizetni, főleg 2 gyerek mellett.

2013. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem okoskodásra voltam kíváncsi csak egy kérdés volt és nem kérdésekre voltam kíváncsi foglalkozz már a te dolgoddal köszi
2013. aug. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!