Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Testvérem nem kapott hitelt...

Testvérem nem kapott hitelt Magyarországon, szeretett volna vásárolni egy BMW X5 terepjárót 3.5 Millió forintért?

Figyelt kérdés
Én külföldön dolgoztam és hitelképes voltam azt mondta vegyek én fel hitelt kint a folyószámlámra Ő megveszi a kocsit és majd nekem fizeti havonta 85. 000 forintjával. Nem fizeti és az anyám is neki ad igazat?azt mondja milliomos a férjed fizesse az!!Nekünk nincs miből fizetni.

2013. dec. 22. 11:59
1 2 3 4 5 6
 31/60 A kérdező kommentje:

Akkor felteszem a kérdést!


Ti hazajárnátok mintha semmi nem történt volna vagy azt mondanatok jol van anyuka és teso köszönöm szépen vagy ha veletek tenné meg ezt a testvéretek vagy az anyátok mit tennétek?

Beszélnétek vele vagy nem?

Úgy tennétek mintha semmi nem történt volna?

2013. dec. 22. 16:06
 32/60 anonim ***** válasza:

"Ha ellent mondtam volna üvöltött volna velem hogy igy számíthat a testvérére.

És az anyám is hasonlóan tette volna. "


Hát ez vicces. Amúgy is külföldön vagy, nem érintett volna annyira.


Ha meg ez az autó volt az álma, akkor dolgozott volna meg az álmáért. De nincs is ezzel baj, csak fizetne.


Úgy tudsz kicseszni vele (és magaddal is), hogy ha nem fizeted tovább a hitelt, és a kocsit visszaveszik. Ha már te rosszul jártál és jársz miatta, akkor ő is szívja már meg. Én ezt a lehetőséget átgondolnám :)

2013. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 A kérdező kommentje:
a kocsin nincs hitel az az Ő nevén van.
2013. dec. 22. 16:13
 34/60 anonim ***** válasza:

"a kocsin nincs hitel az az Ő nevén van."


Akkor milyen hitelt vettél fel? Szabad felhasználásút?

2013. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:

"Ti hazajárnátok mintha semmi nem történt volna vagy azt mondanatok jol van anyuka és teso köszönöm szépen vagy ha veletek tenné meg ezt a testvéretek vagy az anyátok mit tennétek?

Beszélnétek vele vagy nem?

Úgy tennétek mintha semmi nem történt volna?"


Dehogy járnék, azt is elfelejteném, hogy élnek.

2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
szabad felhasznalasut kaptam külföldön a folyószámlámra 10.000 eurót azt vittem haza abbol vette kp re a BMW-t
2013. dec. 22. 16:21
 37/60 anonim ***** válasza:
Az uj kerdesedre a valasz: rajuk se nyitnam az ajtot, ha uvoltoznenek velem akkor se telefonon, se szemelyesen nem tartanam a kapcsolatot. Kinek van szuksege kire? Nekem ok igy nem kellenenek, az ilyen nem testver es nem edesanya. Eld az eleted a paroddal.
2013. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 A kérdező kommentje:
tudjátok ti mennyi pénz manapság havi 85.000 forint más ennyiért dolgozik havonta és nekem ez a nulla innen kezdődik a nulla ezt ha akarom ha nem be kell fizetnem és még nem ettem nem fizetem rezsit meg semmit a tstvérem meg a barátnőjével pöffeszkedik a BMW ben min tha semmi nem történt volna
2013. dec. 22. 16:27
 39/60 anonim ***** válasza:

próbálj meg rájuk szállni, nem szabad feladni, hivogasd őket, éjjel nappal, amíg elátkozzák a napot is amikor eldöntötték hogy átvernek és inkább kifizetik a tartozásukat.

Mást nem tudsz tenni.

2013. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 A kérdező kommentje:
hA HÍVOM ÜVŐLT ÉS RÁMVÁGJA A TELEFONT CSAK MAGAM IDEGESÍTEM FEL VELE.
2013. dec. 22. 16:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!