Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Testvérem nem kapott hitelt...

Testvérem nem kapott hitelt Magyarországon, szeretett volna vásárolni egy BMW X5 terepjárót 3.5 Millió forintért?

Figyelt kérdés
Én külföldön dolgoztam és hitelképes voltam azt mondta vegyek én fel hitelt kint a folyószámlámra Ő megveszi a kocsit és majd nekem fizeti havonta 85. 000 forintjával. Nem fizeti és az anyám is neki ad igazat?azt mondja milliomos a férjed fizesse az!!Nekünk nincs miből fizetni.

2013. dec. 22. 11:59
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
Egy ügyvéd lehet, hogy meg tudja oldani. Mondom... Lehet, hogy meg tudja oldani!
2013. dec. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim válasza:
100%
Tesód mekkora forma hogy neki X5 kell hitelre, gondolom semmi pénze nem volt, még hitelt sem kapott, de neki kell az a kocsi, majd lesz a semmiböl pénze... Te meg még nagyobb barom voltál, hogy felvettél neki hitelt, és nem írtál papírokat. Rendesen beszoptad
2013. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, kapott a testvéred tőled egy igen szép ajándékot.
2013. dec. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
Hülye voltál, így jártál. Már ne haragudj, de egy BMW megvásárlása nem az a kategória, amihez feltétlenül segítenie kellene egy testvérnek. Ha a tesómnak elromlik télen a kazánja, és nincs pénze másikra, szó nélkül vennék neki másikat ajándékba, még a hitelt is fizetném. De ha azzal jönne, hogy ő szeretne egy BMW-t venni hitelre úgy, hogy az én nevemen van a kölcsön, röhögve küldeném melegebb éghajlatra.
2013. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez van, átvertek. Nem kicsit, nagyon.... Családtagnak sem szabad papír nélkül kölcsön adni, sem hitelt felvenni, sem kezesnek lenni.

Azt nem tudom, hogy esetleg ha nem fizeted tovább akkor fizetésből letiltják-e vagy viszi a kocsit a bank, mert ha utóbbi, akkor egyszerűen ne fizesd.. Bár beszélj ügyvéddel, hogy ez járható út-e, nehogy még jobban kitolj magaddal.

2013. dec. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
Az állatos topikban nem akarod esetleg megkérdezni? Hányszor teszed fel még ma?
2013. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:

14:18


Gondolom a hab a tortán hogy kp-ban kapta meg a pénzt, és nem a nevén van az autó... Ezt is csak azért, mert meg akarta szívatni magát még jobban.



Kérdező:


A, beszélsz a tesóddal és megmondod neki fizessen, vagy felgyújtod az autóját


B, keresel egy ügyvédet és megkérdezed mit tehetnél.

2013. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
Ilyen még létezik? Istenem mennyi naív ember van. Nem írattál szerződést, mert jaj a család. Na ez a család szúrt hátba!
2013. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

Átvertek de pont a családom akiben bíztam!

Ezek után hogy nézzek a szemükbe még 30-40 évig?

2013. dec. 22. 15:26
 20/60 anonim ***** válasza:
88%
Szemukbe nezni? Te meg szoba allsz veluk????????????
2013. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!