Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Testvérem nem kapott hitelt...

Testvérem nem kapott hitelt Magyarországon, szeretett volna vásárolni egy BMW X5 terepjárót 3.5 Millió forintért?

Figyelt kérdés
Én külföldön dolgoztam és hitelképes voltam azt mondta vegyek én fel hitelt kint a folyószámlámra Ő megveszi a kocsit és majd nekem fizeti havonta 85. 000 forintjával. Nem fizeti és az anyám is neki ad igazat?azt mondja milliomos a férjed fizesse az!!Nekünk nincs miből fizetni.

2013. dec. 22. 11:59
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
bele se gondoltál, hogy ha nem hitelképes a banknál, neked miből fogja kifizetni???
2013. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

Őszintén nem gondoltam bele.

Meg sem fordult a fejembe hogy nem fogja fizetni.

2013. dec. 22. 18:46
 53/60 anonim ***** válasza:
Pedig gondolhattad volna, hogy ha nem volt pénze, akkor fizetni sem fog tudni neked....
2013. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:
csak tudod a családodról nem gondoltad volna te sem hogy így elbánik veled
2013. dec. 22. 20:15
 55/60 anonim ***** válasza:
A saját hülyeséged áldozata lettél, csak magadat hibáztathatod! Nem értem minek sajnáltatod magadat, hibáztál tanulj belőle ennyi...
2013. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
Igen, van egy sz@rházi családod. Igen, megszívtad. Vagy mi is volt a kérdésed, végül is?
2013. dec. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 ßđkan válasza:
34%

Kétszer szájba rugja a férjed az tesódat, és elveszi azt a ki*aszott kocsit, ha már nem fizeti, ne legyetek ilyen pa*cserek hoogy még haggyátok hogy élvezze is...

Attyám...

2013. dec. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Kérdező, kattanj le a "mert a családban megbízunk, nem?" érvelésről, mert sok sebből vérzik.


Normális (nem értelmi fogyatékos) ember bár megbízik a családjában, nem ért egyet AKÁRMIVEL. Például a rossz pénzügyi döntéseket sem támogatja meg pénzzel, főleg, ha előre látható volt, hogy a testvér milyen személyiség.


Nem, a rokoni, vérségi kapcsolat EGYÁLTALÁN nem garancia semmire. Ha te garanciának vetted, az a te gyengeelméjűségeden kívül semmi mást nem mutat.

Minél jobban ismételgeted ezt érvként, annál szánalmasabb az egész történet.

2013. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Tudod hány 70-80 éves édesanyát láttam sírni ( kendős fejű nénikét), aki odaadta a hazát jelzalogba a gyerekének, hogy vegyen rá fel hitelt. Persze akkor ment a mama felé a jópofizás...csak amikor fizetni kellett akkor nem volt a gyermek és családja sehol. Az öreg néni kisnyugdíja pedig nem volt elég a törlesztőrészletre....és kinek a hazát vitte a bank? A néniét.... Persze fordított történetet is láttam, amikor a feketelistás szülők felvetették a 20 éves gyerekekkel a hitelt és benne hagyták a sz...ban.

Szóval, tényleg szánalmas ez a család téma, mert nem bízunk senkiben! Soha nem adnék az öcsémnek, dolgozzon meg a dolgaiért, és addig nyujtozzkodjon amíg a takarója ér!

De most már így jártál...én megszakítanám az összes kapcsolatot velük, rájuk sem hírnek nézni, és jogi úton legalább a kocsit szerezd meg az öcsédtől, hogy eladhassd és ezzel is könnyíts a tartozásod nagyságán.

Persze ne is tárgyalj velük, csak ügyvéd jelenlétével és legyél már keményebb mert így csak egy lúzer maradsz!

2013. dec. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor....
2015. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!