Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mekkora a maximálisan felvehet...

J0c1 kérdése:

Mekkora a maximálisan felvehető összegű hitel a Providentnél és maximálisan milyen futamidőre?

Figyelt kérdés

A weboldalukon 350 ezer forintot írnak és ahogy elnéztem 68 hét a maximum. Kértem felvilágosítást e-mailben, de tényleges válasz helyett csak a telefonszámomat kérték, azt meg minden további felesleges reklám miatt nem adom meg.

Csak témaorientált válaszokat kérnék, köszönöm előre is!



2014. jan. 7. 13:26
 1/2 anonim válasza:

Én is úgy tudom, hogy 350 ezer a max. Viszont sokkal többek kell visszafizetni, ráadásul heti törlesztéssel! Nagyon sokan felveszik és bele buknak. Nagyon nem ajánlom. Bármi más jobb ettől. :S

Több embert ismerek, aki felvette, nem tudott hetente fizetni 10-20 ezreket és a nyakára jártak. Várták a ház előtt meg ilyenek...

De nem szólok bele, mindenkinek szíve joga, de remélem ezzel tisztában vagy kérdező. :/

2014. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben tisztában vagyok vele, köszönöm az aggodalmadat. A gond ott van, hogy a többi szóbajöhető bank feltételeinek sajnos nem felelek meg.
2014. jan. 8. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!