Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan ember, aki befektetn...

Van olyan ember, aki befektetne egy egyedülálló magyar kezdeményezésbe tisztességes módon? Mármint tisztességes magyar embert keresek, nem maffiózót, uzsorást, stb. Van ilyen ember?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 06:39
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nem tudlak követni...
2014. júl. 10. 08:38
 12/54 anonim ***** válasza:
70%

"gérek neked 200%-ot havonta, csak add a pénzed! Ettől hitelesebb leszek?"


Had idézzem saját magam:

- Megtérülési ráták?

- Kockázatelemzés?

- Piackutatás eredménye?


Az, hogy te mit ígérsz az a legkevésbé sem érdekel. Az, hogy mit támasztasz alá számokkal és kalkulációkkal (amiket természetesen ÉN és a könyvelőm is átnézünk) annál inkább.


Ha jössz és ígérsz, kalkuláció meg nincs mögötte akkor csak mosolygok egy jót magamban és megköszönöm a részvételed, de a kv-dat már nem fizetem ki...

2014. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
69%

ép elméjű ember oda fekteti a pénzét ahol az adott kockázat mellett a legnagyobb hozamot tudja realizálni, ha én találok most is töb olyan alapot ahol kb 45% a valószínűsíthető hozam még 1 év mulva is akkor bizony én oda rakom a pénzem mert a bank 1-3 nap alatt ki is perkálja nekem...


te meg 30%-ot sem akarnál fizetni ami még így is 15%-al kevesebb a banki alap hozamánál, rizikósabb is vagy, +ha nem akarsz fizetni miközben van pénzed akkor meg évekig pereskedhetek veled...


szóval a bank nyert fényévekkel....

2014. júl. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
Egy linket dobjál hogy melyik bank ad neked garantáltan 45%-ot. Köszönöm.
2014. júl. 10. 09:15
 15/54 anonim ***** válasza:
59%

8-as hozzászólást javaslom ismételt elolvasásra.


Garantált hozamot meg még bank sem ad neked, állampapírban is van kockázat - de ezen kár is lovagolnod, mert a te egyedülálló kezdeményezésedbe legalább ekkora kockázat van.

2014. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Miben nincs kockázat? Mindenben van. De egy normálisan müködő cég kevesebb kockázattal jár, mint bármi más.
2014. júl. 10. 09:42
 17/54 anonim ***** válasza:
59%
hol írtam neked garantált hozamot? valószínűsíthetőt írtam, olvasd el mégegyszer ha nem érted
2014. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
70%

Ez mondjuk nem igaz, MO-n meg fokozottan nem igaz.


De én a kockázat mértékéről beszélek. Egy olyan alapba fektetni pénzt, ami 18 éve létezik és az elmúlt 10 évben +15% átlagot hozott lényegesen kisebb kockázat, mint egy új induló cégbe tenni pénzt úgy, hogy a befektetett tőkét azonnal feléli a cég az induláshoz (míg egy befektetési alapban ha csúnyán esik az árfolyam akkor beállíthatóak biztonsági gátak, ahol kiveszik a tőkét).


Na, ezért kérnek magas kamatot a kockázati tőkebefektetők - teljesen jogosan.

2014. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

Ok, én a tisztességes utakról beszélek, és így ebben a formában igazatok van. Magyarországon sok minden nem úgy működik, ahogy kellene. :)


Én józan paraszti ésszel, tisztességes vállalkozóként egy tisztes hasznot, kényelmes megélhetést tudok biztosítani a hozzám csatlakozó magánembereknek/cégeknek. Szerencselovagok, 50-60%-os haszon reményében (fel kell fogni, hogy termékeknél nincsen ekkora haszonkulcs, maximum szolgáltatásoknál, de ott sem mindig) felkeresők, maffiózok, akik tisztára akarják mosni a pénzüket stb... hagyjanak. Sok levelet kaptam, amióta kiírtam ezt a kérdést. A kedvencem: "Adok egy tizest éves 30%-ra. De ha nem jön be a buli, kéne nekem fedezet. Ingatlan, föld, kocsi bármi." - Na most az ilyenekkel nem akarok foglalkozni.

2014. júl. 10. 10:17
 20/54 anonim ***** válasza:
64%

Nyilván a magyar gazdasági helyzet adott.


De azt meg te értsd meg, hogy valós, komoly befektető aki "Nem maffiózó", ahogy te fogalmazol nem fog neked kevesebbre pénzt adni, mert az ég világon semmi értelme nem lenne adott körülmények között.

2014. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!