Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan ember, aki befektetn...

Van olyan ember, aki befektetne egy egyedülálló magyar kezdeményezésbe tisztességes módon? Mármint tisztességes magyar embert keresek, nem maffiózót, uzsorást, stb. Van ilyen ember?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 06:39
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

Hagyjuk, semmit nem tudsz rólam. Meglepődnél, ha tudnád kivel beszélsz. :)


Részemről tényleg vége. Sok sikert az életben, legyen sok jó és sikeres befektetésed.


Üdv: M.R.J

2014. júl. 12. 11:40
 42/54 anonim ***** válasza:
Kérdező hujjogatsz, hogy csak nagy vonalakban írta 1ik válaszoló a szerződését, de te még annyit sem böfögtél, eszik vagy isszák a termékedet :)
2014. júl. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 egy újabb válaszoló ***** válasza:

Szerintem is zárjuk le Mr. Komolytalan. Ha fele is igaz lenne abból, amit itt leírtál, nem itt keresnél befektetőt. :) Én nem hencegtem, hogy top nem tudom hányba tartozom, csak a valóságot szemléltettem.

Még a végén kiderül, hogy milliárdos vagy, és itt keresel befektetőt:)

Demján is keresne befektetőt, igen, de kétlem, hogy gyakori kérdéseken:)

Köszönöm, hogy itt voltál, jól megnevettettél minket.

2014. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:

Hasonlóan gondolom Mr.párszázmillió. Te még az életben nem dolgoztál egy percet sem, te csöves. És most, hogy itt előadtad a Dollár Papát, most büszke lehetsz magadra. Gyökér.


És k_rvára nem kerestem itt befektetőt, csak figyelemfelhívás volt, de a szövegértelmezéssel is bajod van.


Mindegy, én elvagyok. Jól keresek, szép feleségem van, 2 hónap múlva születik az első gyerekem, van egy közepes szintű cégem, elismernek a szakmában. Pont leszarom az ilyen iskolázatlan, gyökér emberek véleményét. :)


Mr.párszázmillió... Te vagy a nap vicce.

2014. júl. 12. 11:49
 45/54 A kérdező kommentje:

Utolsó kérdés Mr.párszázmillió: ha ennyire komolytalan ez az oldal, akkor te mit keresel itt, és miért olvastad el amit kiírtam? :) És miért érdeklődtél privátban, hogy részteleket kérsz? És miért nem adtál nekem egy e-mail címet, amire elküldtem volna, hogy mi az elképzelés? Csinálhattál volna egy ingyenes g-mail címet is, ha ennyire vip vagy, hogy neked nem mehet ki az e-mail címed.


Summázva: roppant idióta vagy.


Legyen szép napod. ;)

2014. júl. 12. 11:56
 46/54 egy újabb válaszoló ***** válasza:
Ne húzd fel magad, még a végén SAV-od lesz. Én a valóságot írtam le. Hogy te elhiszed-e vagy sem, marhára nem érdekel. És, igen Te kerestél itt befektetőt, elég lenne elolvasnod a saját kérdésed. Vagy itt szeretnéd megkérdezni, hogy van-e egyáltalán ember, aki finanszírozná az álmod? Mellesleg villogni, te kezdtél el. Abban igazad van, hogy már nem dolgozom olyan keményen. Ami a cégemből, befektetési alapokból, földjeimből bejön, nekem bőven elég. Írj még kérlek, nevetni szeretnénk:)
2014. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Szeretnénk? Királyi többes?


Mert privátban téged offolnak itt nekem hülyegyerek.


És ahogy ilyen idióták is megtalálták a figyelemfelhívást, mint te, akinek egy forintja sincs, valódi, pénzzel és arccal rendelkező emberek is megtaláltak engem.


A tegnapi 3/2 mára 7/3-ra változott. :)


Dollár Papa, földesúr... Mi van még? Te vagy a monacoi herceg is, mi? Bilibe lóg a kezed fater.

2014. júl. 12. 12:02
 48/54 egy újabb válaszoló ***** válasza:

Nem írtam neked privát üzenetet. Gondolom a többi állításod is ennyire komoly. És igen van földem, befektetési alapom és mezőgazdasági cégem:) Én még mindig jókat nevetek.

Ja és kérlek keresd nekem vissza azt a privát üzenetet, amit elvileg én írtam neked. Köszi.

2014. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Ezt persze mindet el is hisszük. :)


Ha meg nem te írtad, akkor elnézést érte (látod, tudok bocsánatot is kérni), de egy hasonló félnótás üzenet jött. Azt hittem te írtad. Elnézést!

2014. júl. 12. 12:19
 50/54 egy újabb válaszoló ***** válasza:

Írtam már, nem kell elhinni. Attól, mert te/ti nem hiszitek el, nem fogok kardomba dőlni. Mellesleg az üzenetnek van egy küldője, illetve láthatod az én felhasználónevem is fentebb. Nem nehéz összehasonlítani a két nevet. Bár, ha neked ez is nehéz....

Mellesleg én a hozzád hasonló szerencsétlenek miatt járok fel, jó néha nevetni a hülyeségeteken. Mellesleg te azt írtad, legyünk bátrak, és fektessünk be hozzád 15% kamatra. Mondjuk nem írtad, hogy nettó, vagy bruttó. Én gyáván inkább maradok az évek óta bevált, nettó 15-20%-ot hozó befektetéseimnél.

2014. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!