Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit adnak alap jelszónak az...

Mit adnak alap jelszónak az Online OTP Bankban?

Figyelt kérdés
Régen amikor kötöttem ott kártyát mondtak valami qwertzui vagy 1234567 alapjelszóként, csak akkor nem törődtem vele mert nem bíztam az online rendelésekben, egészen máig... Csak most ott vagyok, hogy nem tudok átutalni paypal-ra mivel nem tudom a otp bankos jelszavamat. Nem elég a pin kódom? vagy minden áron a online jelszavam kell?

#jelszó #OTP Bank #elfejeltet #alap jelszó
2014. szept. 3. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A PIN kódnak semmi köze hozzá, mivel az a bankkártyához, és nem a bankszámlához tartozik.

Sosem csinálnak ilyen 12345, meg hasonló jelszavakat. Mire hazaérsz, akár be is léphetnének a fiókodba.

Régen, amikor én csináltam, egy PIN pad-en kellett megadni egy kezdő jelszót, ezzel egyszer lehetett belépni, aztán változtatni kellett. Nem tudom, most hogy van, de ha nem tudod, be kell menned a bankba, és kérni újat.

2014. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 belapus ***** válasza:
Bemész a bankfiókba, közlöd, hogy elfelejtetted a jelszót és kérsz egy újat.Hazamész, belépsz és meg is változtatod a jelszót.PIN kódot NEM adsz meg online, és NEM is kérhetnek.Még a bank sem küld neked olyan levelet, hogy add meg a PIN kódodat és/vagy a jelszavadat.
2014. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 3. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!