Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit lehet tenni ilyen helyzetb...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A szüleimnek van egy elég jelentős gázszámla tartozása.A 2. telet húztuk ki fűtés és gáz nélkül.Eddig nem tudtuk kifizetni,mert van egy deviza hitelük.Viszont mostanra sikerült egy jól fizető állást szereznem és ha nem is az egészet,de a töredékét ki tudnám fizetni így 2 év után.Már valami végrehajtó cég küldözgetett levelet.A kérdésem az lenne,hogy ha azokat a számlákat befizetem,azt elkönyveli ilyenkor a gázművek és ha az egészet letudtam,akkor megszűnik a végrehajtás?
2015. ápr. 3. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Hívd fel a szolgáltatót.
2015. ápr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normálisan tettem fel a kérdést,ha nem tudod a választ,akkor ne válaszolj,de ne kötekedj!Nem az én nevemen van,szóval hiába hívom fel,nekem nem mondanak semmit,anyámnak meg könyöröghetek.
2015. ápr. 3. 07:54
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha már a végrehajtó küldözget leveleket, akkor már hiába fizetsz a szolgáltatónak, ő már átadta a követelést a behajtónak (aki persze hozzácsapott egy jókora behjatási költséget). Velük kell felvenned a kapcsolatot és megállapodni arról, hogy hogyan tudod kifizetni a tartozást. Ami biztos, hogy többet kell majd fizetni, mint amennyi az elmaradt díjak összege (késedelmi kamat, behajtási költség).
2015. ápr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. ápr. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!