Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Percinella kérdése:

Mit tehetnék ebben a helyzetben? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Tudom most mindenki szánalmasnak meg ribinek fog tartani de szerelmes vagyok egy fiúba akinek már barátnője van, mentségemre szolgáljon hogy 5 éve vannak együtt és abból 4 éve már nincsenek is jóban csak azért vannak együtt mert a csaj ott lakik nála . A fiú azt mondta hogy évekkel ezelőtt kinézett magának( mert az öccse osztálytársa voltam.) . Feljár hozzám ha tud és már megcsókolt többször is ölelget, mondta h velem akar lenni hogy senkit nem tűr meg maga mellett csak engem , hogy el tudná velem képzelni a jövőjét , de ott van mellette a csaj és nem történik semmi bár tudom h rég nem is csókolóztak meg semmi de rossz érzés így lenni :S Azt kérte várjak rá amit megteszek hiszen mit veszíthetek :S soha nem voltam egy olyan kifejezetten "jó nő". Szeretném ha segítenétek , ti mit tennétek a helyemben mit gondoltok van esély erre a kapcsolatra , és hogy mi a véleményetek a kialakult helyzetről.?

2013. szept. 14. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy ribi, csak kib*$zott naiv.

4 év tudod milyen hosszú idő? Ha annyira nincsenek jóban, a lány már rég elköltözött volna.

Nincs hova? Meg nincs miből? Ezt fél, vagy legyek jóindulatu, legyen 1 évig lehet jatszani. Hogy valaki ezt 4 év alatt ne oldja meg, az LEHETETLEN...

2013. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A lány idén talált munkát magának eddig a fiú tartotta el, a szülei meghaltak a testvéreiről pedig nem tud semmit, barátai nincsenek mert nagyon rossz a természete:S Csak a fiúnak nincs szive kirakni a lányt :S
2013. szept. 14. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy lakótársak legyenek, nem kell párkapcsolat, ahhoz is rossz kifogás, hogy veled ne tegye hivatalossá a kapcsolatot (de addig is használgasson).
2013. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A fiú családja nagyon utálja a csajt ha megtudnák h szétmentek akkor kidobnák a csajt úgy h a lába se érje a földet . ezt meg a fiú nem nagyon akarja mert valahol szereti még a csajt meg tudja h nincs hova mennie
2013. szept. 16. 18:00
 5/6 Lamakid333 ***** válasza:

Két lehetőséged van:

1.: Szenvedsz tovább a jelenlegi állapotodban, várva arra, hogy mikor fogja megelégelni, és kirúgni a csajt, avagy téged választani.

2.: Megmondod neki, hogy ha már annyira rosszba vannak, hogy szakítsanak, de a szülei előtt fenn tartja a látszatot hogy együtt vannak még, amit te megértesz, de követeled hogy a lány tudjon róla hogy veled van együtt, és te feljárkálsz hozzá. Vagyis a fiú szüleit kivéve mindenki tudjon róla hogy te vagy a barátnője és nem a másik lány.


Kétlem hogy ebbe bele menne, hiszen egyenlőre két lány van akit bármikor megkaphat magának, mert én sem hiszem hogy 4 évig együtt élnének anélkül hogy aránylag jól meglennének. Plusz, ha a lány tényleg annyira rosszul érezné magát vele, és már végre munkája is lett, akkor lelépne rögtön amint teheti.


Szerintem a legjobb amit tehetsz hogy beszélgetsz a másik lánnyal négyszemközt, és megbeszélitek hogy ki mit tud, gyanítom hogy mindkettőtöket igen nagy meglepetések fogják érni... Bár kívánom hogy igazat beszéljen a srác, az esély erre igazán minimális!


29/F

2013. szept. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és remek tanácsokkal láttál el azt hiszem megpróbálok valahogy összegyúrva őket egy megfelelőt kialakítani . Az tuti h kiesett h a csajjal beszéljek mert egyrész iszákos , másrészt nem százas, harmadrészt nagyon rég óta utál :S
2013. szept. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!