Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Cib banktól valaki kapott...

Axibácsi kérdése:

A Cib banktól valaki kapott már elszámoló levelet, esetleg vissza pénzt?

Figyelt kérdés
2007-es frankos autóhitelem van 10 éves futamidő.Az első hat hónapban kétszer emelt referenciakamatot a bank.5,5%-ról 7.5%-ra.Levél még nem jött, de most a felét emeli le a számlámról a bank, mint amennyit szokott. Eddig a dupláját fizettem havonta kb, mint a felvételkori törlesztés volt:(

2015. ápr. 16. 10:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/213 gus76 ***** válasza:
86%
Ha az én 14 millásomat valóban 20-ra forintosították, akkor már keresem is az ügyvédet...
2015. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/213 demy01 ***** válasza:
100%

Komolyan mondom,kiakasztó amit a CIb is művel.

Már egy hónapja próbálok valamit megtudni, de egyszerüen lehetetlen. (a erste hitelnél telefonon azonnal mindent megmondtak, és még aznap fel is vettük a visszajáró pénzt)

A cib meg tökerágóskodik.

Ma se jött semmi, senkinek a cib-től, legalábbis a neten sehol nem találni aki kapott már jováirást vagy elszámolólevelet.. Ez már nonszensz!

Múlt héten amikor kegyesen nagy nehezen valamit mondtak, hogy 15.-e és utánna lévő pár napban postázzák az értesitőket. HOVA????

Már 22 -e este és még nem találtam egyetlen egy embert se aki kapott volna bármit is a cib csoporttól!!!

Minek néznek ezek minket??

Bocs de már ténleg kiakasztó amit művel egynéhány bank.

2015. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/213 demy01 ***** válasza:
100%

ha valaki kapott bármit a CIB csoporttól az kérem jelezze. nagyából pár adattal. köszönöm.

Nekem egy megszünt szerződésem van, és nincs náluk számlám se.

de márciusba még bementem és minden nyomtatványt kitöltöttem, hova kérem a pénzt stb.

erre április 10.e körül hivnak hogy egyeztessék az adatokat. LOL. mondom mindent leadtam a bankfiokba márciusba. Nem baj, akkor most telefonon ujra mindent....

Komolyan mi ez? bank?

na hát kb ilyen káosz lehet náluk

2015. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/213 demy01 ***** válasza:
100%

esetleg valamki aki cibes, tudna segiteni.

Nálam a cib mindig referencia kamatot emelt, de furcsa mod a THM mindig ugyan annyi maradt, 17,26%.

de a törlesztő mindig emelkedett . tehát volt 4,5% referenciakamat kezdetben, 17,26% THM. 231,9 CHF törlesztő.

Aztán emelték a referenciakamatot 5,5%-ra, a THM maradt 17,26%. a törlesztés pedig emelkedett, lett 239,18CHF.


szóval nem értem,amikor referenciakamatot emelték mindig,akkor a THm maradt mindig 17,26% akkor hogy nőtt a havi törlesztő??

2015. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/213 anonim ***** válasza:
100%
Én a pénzt megkaptam 03.13 án mert ugye nekem van ott még bankszámlám de a levél az még nem jött meg most még arra leszek kiváncsi hogy a levélbe majd milyen dátum szerepel majd.
2015. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/213 A kérdező kommentje:

Kiakasztó ez a cib banknak nevezett izé...

Levél még a fasorban sincs, a környezetemben már mindenki megkapta. Eddig is úgy gondoltam, hogy ez volt az utolsó közös pénzügyi dolgunk egymással, de ha ennek vége tőlem egy fillért nem látnak többé semmilyen formában, az biztos.Már nem azért , de az otp és raiffeisen is már egy hónapja elszámolt és rég kiküldték a leveleket. Ezek minek ülnek rajta????? Ezzel csak még jobban megutáltatják magukat az ügyfelek szemében. Nem korrektek, én biztosan végeztem velük, csak ez fusson ki.

Az előzőekre válaszolva nekem is referencia kamatot emeltek 5,5-ből 6,5 majd 7,5 % lett . De THM-et nem tartalmazott a levél, de a havi törlesztőmben lévő frankot megemelkedett ezáltal és így a törlesztő is...

Megírom, ha esetleg megjönne a levél:(

2015. ápr. 23. 09:36
 27/213 anonim ***** válasza:
100%
Na ma se jött most volt a postás.
2015. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/213 anonim válasza:
100%

26-osnak


a Raiffeisen még nem számolt el...legalábbis velem nem. És a Porsche sem...

2015. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/213 gus76 ***** válasza:
100%
Botrányos amit a CIB művel, teljes bizonytalanságban tartanak több ezer embert. Természetesen telefonon nem tudnak segíteni...
2015. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/213 gus76 ***** válasza:
100%
2015. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!