Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tudok tenni akkor, ha a...

Mit tudok tenni akkor, ha a bank egy tranzakciót többször von le?

Figyelt kérdés
Ez az utóbbi egy hétben 4x történt meg, olyan napra írták be, amikor nem is használtam a kártyámat. Felhívtam őket, de azt mondták kivizsgálják, és legalább 30 nap mire jóváírják az összeget. Az volt az indok, hogy "biztos rossz a terminál", na de 4 különböző helyen? A legnagyobb probléma, hogy ezáltal egy forint sincs a számlán (konkrétan mínuszba van, utaltatni se tudok rá, mert csak 0-ra jönnék ki) és úgy érzem meglopott a bank és lehet jóvá írják, de hónap végéig miből egyek, vegyem meg a gyógyszerem? Segítsetek, mit tehetnék, hogy megkapjam a pénzem???

2015. júl. 23. 23:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget, azonnal jóváírták az összeget. :)
2015. júl. 24. 16:30
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök. :)


És csókoltatom azt, aki lepontozta a válaszomat, amiben pontosan ugyanezt írtam le...

2015. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én zöldet adtam :)
2015. júl. 24. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!