Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kifejezetten kezességgel...

Kifejezetten kezességgel foglalkozó jogásztól várnék rövid választ, ha lehetséges, és ilyen oldalon, jelen van jogász?

Figyelt kérdés

Tudom, minden kérdés meghallgatása hivatalos úton pénzért történik. Csak a meghallgatás, ahogy a fogorvosnál, az állapotfelmérés. A baj ott kezdődik, hogy nincs pénzem...! ez már indulásnak is minusz. Miért nincs pénzem? Mert tudatlanságom miatt...már eső után köpönyeg, aláírtam anno férjemnek 2 helyre. Utólag fogtam fel, az kezesség. Fél fizetésem levonják, mivel ő azóta nem dolgozik, nem is fog. Megkaptam egy állítólag jó ügyvéd elérhetőségét, amiben semmi extra nincs, mert ha pénz van, jó, jobb, legjobb jogász is bőven van, a pénztárca bőségével arányban.

Kérdésem: Őszinte választ kérek, érdemes-e bármit megpróbálnom a kezesség semmivé tétele ügyében, vagy teljesen fölösleges pénzkidobás a meghallgatás is. A józan eszem azt mondja, sőt, baráti ügyvéd---nem szakterülete--, nincs, mit tenni. Ismerőseim bíztatnak, lépni kell. Tehát, a józan eszem azt mondja, amit a a jogász, fizetni kell életem végéig az összeg nagysága miatt, és evidenciából, mert aláírtam. Hosszan írtam, rödid választ kérek, amennyiben ilyen formában, ez lehetséges. Fordultam végrehajtóhoz, fordultam OTP faktoringhoz, fordultam a cég jogászához. Elutasítottak. Kis ember, nincs pénze, húzza le magát a WC-n, ha nem tetszik. Annyit fogtam föl, jobb adósnak lenni, mint vétlen kezesnek. Nem Mariska nénitől, nem Pista bácsitól, hanem, szakembertől várok választ. Igen, nem.....



2015. szept. 12. 08:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, de igen, én biztosan ügyvéd vagyok, képzeld. :D

Csak éppen nem ingyenes ügyvéd.

2015. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!