Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehet a baj? Nincs elég...

Mi lehet a baj? Nincs elég fedezet? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A minap szerettem volna rendelni egy 700 forintos kis apróságot, amit előre utalással gondoltam meg is rendelek. Bementem szépen a bankba, tettem a számlára 1000Ft-ot. Hazajöttem, mondom elutalom a pénzt a boltnak, erre kiír egy ilyet, hogy a tranzakcióhoz nincs elég fedezet. Mi lehet a baj? Ha 700 Ft-ot utalok és 1000Ft van a számlán akkor hogy ne lenne elég fedezet? Illetve az lenne a kérdésem hogy mit lehet ilyenkor csinálni? :s

2015. szept. 24. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az utalás díja valószínűleg több mint ami a 700 Ft-on felül marad a számlán és azért nem engedi elutalni.
2015. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nincs semmi a számládon egy ideje,mínuszban van,akkor a havidíja a számlának is levonódik egyből,ha lesz rajta pénz.De ahogy az első írja,az is lehet,hogy magànak az utalásnak is van díja.
2015. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

De amúgy még junior számlám van és azon nincs számlavezetési díj és ezért nem is lehetek minuszban :/

A z utalás díja ilyen drága lenne? Mert ennyi erővel utánvéttel még jobban megéri rendelni :|

2015. szept. 25. 07:05
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekem pl. FHB bank és az utalás díja 250-290 Ft közt mozog, gondolom összeg függő. Igaz én keveset utalok szóval nem számít annyira. Szóval akár lehet annyi az utalás díja bár Junior számlának az durva lenne.

Amúgy amikor befizetted a bankban miért nem kérdezted meg az egyenleged?

2015. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert teljesen üres volt. És így most pontosan 1000 forint van rajta csak azért nem értem hogy most miért nem megy el a pénz mert ha raknak is rá valami díjad nem hiszem h a juniorban ennyire drága lenne :s arra gondoltam bemegyek és teszek rá mégegy ezrest aztán megpróbálom megint. :)
2015. szept. 26. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!