Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mihez kezdenél 16-18 millió...

Mihez kezdenél 16-18 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tuti üzlet nincs, mindenben van rizikó, nyilván nem konkrét üzleti tervet várok, csak kíváncsi vagyok hogy egy ilyesmi összeggel ki merre fele indulna el.

2016. ápr. 27. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
egy 1-1,5 millát beletolnék egy online vállalkozásomba, 2 millából megkockáztatnék egy offline vállalkozást, a maradékot félretenném szűkösebb időkre.
2016. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én lakást vennék belőle és kiadnám.
2016. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
15 millióból max. egy panellakást tudsz venni amit még be is kell rendezni.
2016. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bpen pont 15 milla egy 1,5 szobás panel, berendezés nélkül 80+rezsiért, berendezve 120+ rezsiért adhat ki a kerületemben.Ennyit a bankban nem kamatozik a zsé.
2016. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én betenném a megtakarításba. Lakás már van, a kocsit még nem kell cserélni, úgyhogy egy kicsit hagynám pihenni a pénzt. Vállalkozni már lusta vagyok.
2016. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Állampapír, ingatlan.
2016. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vállalkozásba akarsz kezdeni (amihez értesz is és van konkrét terved is) illetve ha nem meglévő vállalkozásba akarod befektetni (úgy hogy annak értelme is van), akkor ingatlan.


De talán amúgy is ingatlan lenne a legjobb.


Van aki írta, hogy ebből csak panel jönne ki külvárosban.


Ha mondjuk nem a fővárosban, de nagy egyetemi városban laksz, mondjuk Pécsen, Szegeden és ott a belvárosban veszel egy lakást az kijön ennyi pénzből kényelmesen. Felújított vagy úgy is ha te újítod fel.


Ha belvárosi és jó állapotú, akkor kaphatsz érte havonta simán 100 e ft-ot is. Főleg, hogy sok a külföldi egyetemista.


Egyetemistáknál az a kockázat sem nagyon merül fel, hogy nem költözik ki.



Én ingatlanba fektetném.

2016. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ingatlanom van Budapesten, az jelenleg ki van adva. Ez az összeg azon felül van.


Gondolkoztam olyanon, hogy egy, már meglévő cégbe fektetni/"társulni" viszont az se életbiztosítás, és ha az ember nem figyel, könnyen átbasszák.

2016. ápr. 27. 13:36
 9/10 xswerdy ***** válasza:
54%
Miért ne lehetne még 1 kiadó ingatlanod? Ezekszerint már tapasztalatod is van. A kiadási hozamok most sem rosszak. De hogy az ingatlan árak hova mozdulnak majd, azt nem tudhatjuk.
2016. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És a befektetés -megtérülés?

Vegyünk ingatlant “oszt aggyuk ki”!

Igen!…

Egy 10 millióért vásárolt ingatlant ha kiadok havi 150ezertért,akkor 6 év mulva vissza jön az ingatlan ára.Persze ez ugy,hogy nem számoltam a felújitást,biztositást,közösköltség(ha van) cetera,tehát ezekkel együtt kb 8 évnek vehetjük amig megtérül a befektetés.

És csak ezek után számolhatjuk a nyereséget… …Viszont közel 10 évnyi albérlet után kell is valamit költeni az ingatlanra,(csak egy kisebb tatarozás,ami nem olcsó)igy hát akárhogyan nézem…

Befektetsz és TALÁN (nem véletlen emeltem ki) 10 év után lesz egy igen csekély bevételed.

Itt kérdek én pár dolgot…

10 év eltelte után a mostani pénz er-e majd annyit mint most?illetve 10en egy két év mulva élek-e még egyáltalán mint ingatlan tulaj…

2021. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!