Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 8 millió forinttal lehet...

8 millió forinttal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzt sikerült az évek során összespórolnunk. Sajnos nem keresünk valami jól, ezért még az idén ki kellene mennünk külföldre, hogy többet tudjunk megtakarítani. Nem szeretnénk menni, azon vagyunk, hogy ez csak végső megoldás legyen, de egyszerűen nem tudjuk, hogy ennyi pénz elegendő lenne-e bármilyen vállakozás beindításához. Én és családom többi nő tagja nagyon jol főzünk, mar ebben is gondolkodtunk, de nagyon tapasztalatlanok vagyunk saját vállalkozás beindításával kapcsolatos kérdésekben.

A férfiak pedig otthon vannak mindenben, ami lakásfelújítás, legyen szo festésről vagy burkolasrol vagy bármiről, lehet ebben is lenne lehetőség.


2016. márc. 21. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Vegyetek vidéken egy kis lakást és adjátok ki.
2016. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak sajnos abból nem élne meg a család :(
2016. márc. 21. 16:12
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
szépen elmegy belőle mindenki egyetemre mérnöknek
2016. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szerintem is tanuljatok a penzbol, legyen mindkettotoknek hasznalhato diplomaja.
2016. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
sok mindent lehet vele kezdeni.
2016. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi lenne a világgal, ha mindenki mérnök lenne??? Szakmunkásokra is szükség van. Egyébként nekem van diplomám, de a kérdés nem is erről szólt.
2016. márc. 21. 16:29
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

8 millió egy vállalkozás stabil beindításához kevés, és mindig rizikós, főleg, hogy egyikőtök sem ért igazán hozzá. Nagy eséllyel csak elúszna a belefektetett pénz, idő, energia.


Akkor már jobb, ha külföldön kezdtek belőle új életet.


Esetleg egy lakásba fektetni, azt kiadni...a lakbér szép jövedelemkiegészítés lenne, főleg Budapesten vagy más egyetemvárosban.

2016. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtad, hogy 8 millióból akar megélni az egész család. :) Én azt hittem mellékesnek szánjátok, az itthoni állástok mellett.

Ha nem, akkor ez, viszont egy stabil kezdőtöke a külföldhöz.

2016. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

kezdjük ott, hogy miről van papírotok, ugyanis hiába vagytok profi festők, nem nyithattok szobafestő céget mert nincs róla papírotok.


ebből már ki lehetne indulni, hogy mit tanuljatok, vagy mit vállalkozhattok?!

2016. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő mérnöki fizetések már nagyon rosszak, ne menjetek mérnöknek.
2016. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!