Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Járt már így más is a tippmixp...

Járt már így más is a tippmixpro-n vagy hasonló oldalon? Könnyen orvosolható ez a probléma? Pénzt akartam feltölteni és ezt írta ki:

Figyelt kérdés

Kedves Ügyfelünk!

Online vásárlásai biztonságos lebonyolítása érdekében

regisztráljon Internetes bizonsági kód szolgáltatásunkra

a K&H e-bank felületén, a K&H TeleCenter

(06 1/20/30/70 335 3355) as telefonszámán

vagy bankfiókjainkban!

Felhívjuk figyelmét, hogy regisztráció hiányában

az ilyen típusú tranzakciók – az Ön biztonsága

érdekében – visszautasításra kerülnek


2017. szept. 12. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem még.
2017. szept. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most szarkazmus? :D Új vagyok az oldalon, most akartam először pénzt feltölteni.
2017. szept. 12. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, hogy tippmixpro, vagy más netes oldal. Amíg nem nyilatkozod le valamilyen módon, hogy téged ez nem zavar, addig nem fogsz tudni semmilyen online vásárlást csinálni a kártyáddal, mert a K&H banknál ez alapból le van tiltva. Tudtommal semelyik más bank nem csinálja ezt, csak ők. Orvosolni úgy lehet, ahogy írják, pl. bemész egy bankfiókukba és mondod nekik, hogy szeretnél neten vásárolni, engedélyezzék ezt a lehetőséget.
2017. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!