Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Tesco vásárlói kártya...

A Tesco vásárlói kártya valóban jó? Mi a buktató?

Figyelt kérdés

Bátyám ajánlotta, hogy feltétlen váltsam ki, mert sokat lehet spórólni. Ő azzal fizet mindenhol, nem csak a Tescoban lehet vele és két havonta kap a levásárolt pénzért tescos utalványt kupont. Több ezer Ft-ot amit a tescoban lehet levásárolni. Minnél többet költesz a hitelkeretből, annál többet írnak jóvá. Két havonta 4-5 ezer forintot írnak neki jóvá. Ha ilyen jó, miért nem mindenki ezt használja?


bementem a Tescoba és azt mondta a hölgy, hogy ez így megállja a helyét. Havonta egyszer jön egy kamatmentes csekk azt befizetem és letudva a kölcsön. Jóvá írnak két havi 4-5 ezrest. Csak ne kell róla pénzt felvenni. Már megigényeltem. A Banktól hívtak hogy minnél előbb menjek már számlakivonattal a tescos pulthoz, hogy vihessem a kártyát. Kevés embert láttam így fizetni, ha valóban ilyen remek spórolási lehetőség, miért nem mindenki ezt használja?


2017. szept. 14. 16:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Milyen igazság, kérdező? Már leírták neked a lényeget.
2017. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Igen csak tudatos használat mellett éri meg ,ha 45 napon belül mindig kamatmentesen vissza fizeted a havi elköltött penzeket...Én negyedévente legalább 15000 Ft jóváírás kapok a clubcard és a hitelkártya együttes használata mellett ,de ezzel tankolok gyógyszertárba tescón kívül is fizetek vele sok helyen.Annyi hogy egy összegben kell a hónap 15 .-ig visszautalni a hitelkártya egyenlegét.ha valaki késik súlyos magas kamatokat fizethet érte és készpénzt tilos vele fölvenni mert nagyon drága A díja!!!
2020. febr. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Engem tegnap állítottak meg a békéscsabai Tesco-ban,amint a kislányommal toltam a bevásárlókocsit. Megsajnáltam őket, hogy hányan utasíthatják el őket, kapásból. Kár volt.

3 percet ígértek, ebből lett majdnem 40 perc, jelzem, kisgyerekkel voltam. Elkezdenek kedvesen csacsogni, társalogni, felvenni veled a kontaktot, hol dolgozol, kislányommal beszélgetni, hova valósi vagy, majd személyi, lakcím leadása, hogy alkalmas vagy-e a kártyaigényléshez.


HITELKÁRTYÁRÓL szó sem volt.

Gyűjteni kell a pontokat, és piramis szerűen egyre több kedvezményt kapsz. Ezért írtam alá, csak haladjunk és menjek. 10 oldalt irattattak alá, esély nem volt elolvasni, legyintettek, csak azt mutatták, hol írjam alá.Persze saját példányt nem kaptam, névkártyát se adtak, semmi.(Tudom, ostorozom is magam...én voltam a balek aláírom, oké!) Munkahely, nettó bér, kp vagy számlára kapom... Én teljesen azt hittem, azért kérdezik mert felmérés, amik pár helyen pluszként csak felméréshez kell... Hát nem. Ez hitelkártya! Kártyadíj is van!

MONDJ NEMET! HAGYJANAK BÉKÉN! AMÍG NEM OLVASTAD EL ALÁ NE ÍRD!

Szerencsére amíg nem aktiválom, a Bp.Banknál lemondható, de valószínű munkáltatói igazolás nélkül nem is ítélik nekem bemondásra, hogy mennyit keresek...de nem?

2020. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!