Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Banki tartozásom hogy szökhete...

Banki tartozásom hogy szökhetett így fel?

Figyelt kérdés

5 hónapja voltam utoljára bejelentkezve a netbankomba, akkor még nem voltam mínuszban, erre most küldtek először sms-t, hogy több mint 5000 forinttal tartozom...

Most beléptem és látom, hogy írnak valami éves díjat, de én ezt nem értem, mert amikor megkötöttem a szerződést, emlékszem, hogy száz valahány ft.-ot mondtak ott, hogy annyi a havi számlavezetési díj..

Jó, gondolom valami kamat is rájöhetett már erre, de azért ennyi... ?

Előre is köszönöm! (OTP Bank, amúgy és Jump számlacsomag)


2017. okt. 2. 11:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig nem lesz szükséged bankszámlára?

Vagy legalábbis bankkártyára?


Mert akkor mérsékelni tudod a tartozásodat úgy, hogy a kártyát visszaadod.

Az éves díjat ugyanis előre terhelik és ilyenkor az időarányos rész napra pontosan visszajár.


Lehet, hogy ezzel akár 3000 ft-tal is csökken a tartozásod annak függvényében, hogy mikor terhelték.


Ha tényleg egyáltalán nem kell a számla, jobb lenne azt is megszüntetni.

2017. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!