Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szükségem lenne februárban...

Szükségem lenne februárban pénzre, mit ajánlanátok nekem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nappalin végeztem egy mérnöki főiskolán, végig dolgoztam a suli mellett, hogy el tudjam tartani magam a pesti árak mellett. 1,5 éve albérletben lakom egyedül. Decemberben és januárban egyáltalán nem dolgoztam, a szakdolgozat befejezése és záróvizsga miatt, most viszont szükségem lenne 200-250eFt-ra valami gyors kölcsönre gondoltam, tudnátok ebben segíteni? megéri-e vagy nagyobb a szívás vele?

Eddig diákmunkásként dolgoztam teljes hónapra 195eFt-ot kerestem. Átlagban olyan 150e/hó mindig meg volt.

Márciusban kapom az első rendes fizetésem, addig viszont pótolnom kellene valahogy a rést.

Sajnos kölcsönkérni szülők stb. nem játszik, egyedül vagyok, mint a kalóznak a falába.

Tudnátok ebben segíteni? mi a menete? minek kell megfelelni? Ha havi bontásban fizetek az vonja a bankszámlámról?


Köszönöm, hogy időt szántál rám és segítettél!



2018. jan. 27. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

nezd, szerintem szoritsd ossze a fogad, es bird ki valahogy a rendes fizudig, ha csak nem fenyeget kilakoltatas veszelye pl. addig is, keress a neten olcso kajarecepteket, sporolj a vizzel / arammal, ahogy tudsz, ha megoldhato, akkor pl ne latogass le videkre ( utazas arat mar meg is sporoltad), ne vegyel uj ruhat / meg kb semmit, abbol elj, ami otthon van, sporolj, ahogy csak tudsz. rengeteg mindenen meg lehet fogni egy kis penzt. esetleg korrepetalhatsz szabad idodben valamibol, ha beszelsz jol nyelvet, v esetleg egyetemen tanultakbol is. ha vannak otthon megunt cuccaid, egy parat el is adhatsz belole a neten, abbol is befolyhat par ezer ft.

nagyon proballak lebeszelni a kolcsonrol, mert hidd el, megbanod. csak egy pelda, most neztem a neten: 300 e ftot felveszel, 420at fizetsz vissza... megeri az neked?...

2018. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nincs jövedelmed, senki nem ad hitelt
2018. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallgatói jogviszonyod megszűnt? Mert ha még nem akkor diákhitel
2018. jan. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add el pár nem használt cuccod, esetleg kérj munkáltatói előleget. Biztos vannak alkalmi munkák is, amit hétvégén tudnál csinálni és lenne belőle némi mellékesed.
2018. jan. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! Megfogadom a tanácsokat! Elkerülöm messziről ezt a lehetőséget.

Úgy látszik sikerül rendeznem a dolgaim.

2018. jan. 28. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!