Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 18 évesen, elsőéves egyetemist...

18 évesen, elsőéves egyetemistaként melyik banknál és milyen folyószámlát kéne nyitnom? Tök átlag elsőéves egyetemista bevételeim és kiadásaim lesznek.

Figyelt kérdés
OTP kilőve, rájuk haragszom.

2018. júl. 21. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt, hogy a kártyát szeretném netes vásárlásra is használni.
2018. júl. 21. 23:10
 2/8 anonim válasza:
71%

Miért haragszol az OTP-re? Nekem náluk van a főszámlám, elégedett vagyok velük. Jó netbank, mobil app és a személyes ügyintézés is elmegy.


Van számlám a Gránit Banknál is, nekem bejött. Szintén egy innovatív bank, ráadásul nagyon olcsó. OBA biztosítás is van 100.000 EUR-ig.


Esetleg még szóba jöhetne az MKB. Itt nincs számlám, de ismerőseimtől csak jót hallottam róla.


És akiket messziről kerülj el: Erste (elavult netbank, bonyolult ügyintézés, bankkártya tranzakció darabszámos limit), Raiffeisen (amatőr ügyfélszolgálat), UniCredit (komolytalan), CIB (az ügyintézés katasztrófa + minimum bevétel).

2018. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem takarékszövetkezetes bankszámlám van 15 éve. Olyan bankot keress, ahol ifjúsági számlacsomagok is vannak, annak a költsége valamivel kisebb. Paypassos kártya pl először az OTP-nél és a takarékoknál voltak. A mobolbank all is elég jó lett.
2018. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sm's girl ***** válasza:
50%
Én adné még egy esélyt az OTP-nek. 24 éves korodig Junior számlát használhatsz aminek az első évben nincs számlavezetési díja, valamint havi 2 alkalommal díjtalanul vehetsz fel készpénzt.
2018. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az OTP-s Junior számlát ajánlottam volna, mert tényleg kedvező. Nekem is olyan van.
2018. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is az OTP-t ajánlom, nekem OTP Junior számlám van 18 éves korom óta.


Amit kerülj szerintem mert nem fiatalbarát: K&H, Unicredit, Erste.

2018. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén OTP Junior, 14 éves korom óta, tehát 6 éve, és nekem semmi bajom vele.
2018. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Budapestbank
2018. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!