Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerintetek mekkora esélyem...

Szerintetek mekkora esélyem van nyerni 2 millió forintnyi 50. 000 forintos (40 db) gépkocsinyeremény betétkönyvvel?

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 19:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Annyi volt a lényeg, hogy ne itthon legyen kp-ben és azonnal hozzá lehessen jutni ha szükség lenne rá. Ráadásul így a rejtett szerencsejáték hajlamomat is kiélhetem, van benne izgalom.
2018. okt. 28. 19:53
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké,de ez nyereményjáték,nem szerencsejáték.Egy csomó nyereményjátéknál nagyobb esélyed lenne nyerni,mint ennél.
2018. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó, mire gondolsz, lottóra? :D Kutatók kiszámolták mekkora esélyed van megnyerni a lottó nyereményét. Pontosan ugyanannyi, mint hogy egy kígyó megmarjon téged és eközben még egy villám beléd is csapjon. Szerintem a gépkocsi betétkönyveknél nagyobb az esélyed azért :D Mi családunkban már 2x is volt nyertes. Nekem például jelenleg 400.000 Ft van bennt. Még tervezek berakni, ha majd lesz felesleges pénzem.
2022. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A lottó ugyanúgy szerencsejáték te nagyon okos. Én kb. nyereményjátékokból élek, elhiheted, hogy van rálátásom, mivel, mennyi esély van nyerni, minimális anyagi ráfordítással. Autónyereménybe nem tennék pénzt, az biztos.
2022. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor mibe tennéd, ami nyereményjáték? Mert azt még nem hallottuk
2022. aug. 28. 16:36
 16/17 anonim ***** válasza:
25%

Mert nem is ez volt a kérdés...

Amúgy meg hülye lennék csak úgy kiírni idegeneknek, mikor minden egyes játékossal csökken az esély a nyerésre. Nem úgy mint egy gk nyereménybetétnél, hogy szinte mindegy hányan játszanak, annyira esélytelen.

2022. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Na akkor ennyit erről. 🤷‍♀️
2022. aug. 28. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!