Kálvin Tamás kérdése:

Fel vehetek-e hitelt?

Figyelt kérdés
Az lenne a tervem,hogy kriptovaluta bányászat ba fognék és ahoz fel vehetek -e személyi kölcsönt 2 éves futam időre hiszen az alatt meg duplázom bőven a bevételemet és visza tudnám fizetni és így még én is profitálnék ugyan annyit amennyit felvettem.Lehetséges?

2019. jan. 13. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a nettó jövedelmed? Mennyit akarsz felvenni? Mennyi futamidőre? Személyi kölcsönnél senkit nem érdekel, hogy mire költöd azt el
2019. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

' hiszen az alatt meg duplázom bőven a bevételemet'


Hajra, Jozsi, csinald! :D


(az megvan, hogy kb. az osszes kriptovaluta brutalis lejtmenetben van, es amikor nem, akkor is teljesen kiszamithatatlan az arfolyama?)


Egyebkent szemelyi hitelt biztosan kapsz, annal nem kerdezik meg hogy mire kell.

2019. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a leginkább megtérülő befektetés. Nézd meg a bitcoin árfolyamának az alakulását. Egyébként a magánügyed, hogy mire költöd a személyi kölcsönt
2019. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az nem is a legnagyobb baj, hogy lejtmenetben vannak a kriptovaluták, mert egyrészt ez még változhat, másrészt meg még mindig sok pénzt ér egy bitcoin.


A nagy baj az, hogy ez nem is egy egyszeri befektetés, ugyanis a legjobb bányászgépek ára több tízmillió. Oké, mondhatnád, nem kell nekem a legjobb, elég nekem egy kis-közepes is 1-2 milkáért, csak valami legyen. Igen, csakhogy ezek a gépek baromi sok áramot esznek ám! :D És hiába bányászol ki ennyi meg annyi btc-t, azokat el is kéne adni, hogy valós pénzed legyen belőle, az áramszámla meg jönni fog, ami bénább gépeknél több lesz, mint amit egyáltalán kibányásztál (ha el tudnád adni). Közben lehet, hogy még lejjebb megy az árfolyam, ami még jobban bukó.


De persze ha te lopod az áramot, akkor nem szóltam.

2019. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

van önerőd?ha igen akkor én inkább kamatmentes hitelre vásárolnék napelemet s azzal az árammal bányásznék. nem csak olcsobb lesz a bicoinhoz kellő áram díja, de a régi villanyszámlád is kevesebb lesz ha helyette napelemet törlesztesz.


és mint minden vállalkozáshoz ide se árt B terv. ha bebukik a bitcoin akkor lesz csomó olcsó áramod amivel még mindig kezdhetsz valamit. nem feltétlen lesz totális bukás.

2019. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Emberek örülök a sok valasznak és mielőtt valaki megint le írja azt, hogy nem terül meg azzal nem fogok veszekedni mert nagyon nincs igaza (A legtöbb cégnél az áram miatt nem éri meg a felhő bányászat mert ha le megy az árfolyam stb busz..) oké ezt tudom de ki mondta hogy én az ilyen Hasflare felé cegekhez fektettek be? Ezekbe nem éri meg. Van egy vadonatúj új cég amivel 100% OS befektetés garantált Kriptovalutaba hiszen a cég napelemekkel foglalkozik és vásárolhatsz tulajdon jogot. Szóval a bányászatot napelemel banyasztatjak és így ingyen van az áram nekik ezért nekik meg nekem nem bukás a bányászat hiszen nem kell fizetni az aramert. Ebből az jön le hogy ha le esik az árfolyam akkor is fixen 8-10% ot havonta vissza kapok a cégtől 2 évig. És a cég már 5 éve működik. Persze lehet venni napelem díjat is (Wattokat) az 25 évig termel havi szinten pénzt de ebbe nem megyek bele maradok a banyaszatnal. Az volt a kérdésem hogyan vehetek fel hitelt? Nincs jovedelmem de gondolom nem😂meg mehetek be a bankba, hogy nekem Hitel kell mert bányászni akarok oszt abból majd vissza adom ők ezt nem hinnek el stb... De én meg azért nem mennek el mellette dolgozni hogy legyen jovedelmem amivel lehet hitelem hiszen épp ez a célom be fektetni nem elmenni dolgozni...
2019. jan. 16. 16:43
 7/19 anonim ***** válasza:
fedezet nélkül jelentős összeget nem fognak adni
2019. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Huh ez am a bomba üzlet, ket ev es mikliardos leszel
2019. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
tudsz jobbat, utolsó?
2019. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze 100% hozam per honap
2019. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!