Kálvin Tamás kérdése:

Fel vehetek-e hitelt?

Figyelt kérdés
Az lenne a tervem,hogy kriptovaluta bányászat ba fognék és ahoz fel vehetek -e személyi kölcsönt 2 éves futam időre hiszen az alatt meg duplázom bőven a bevételemet és visza tudnám fizetni és így még én is profitálnék ugyan annyit amennyit felvettem.Lehetséges?

2019. jan. 13. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

el is mondod vagy csak olyant tudsz ami másnak titkos?


olyant amit nem mondhatok el neked, tudok én is, milliárdos üzleteket csak ugye az titkos.

2019. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ez még eddig csak egy mondva csinált garancia, amiért tolnád a zsebükbe azt a pénzt is, ami nincs. Kiknek is? Ja, fogalmunk sincs, új fiúk...
2019. jan. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt nevezhetjük extrém kockázatnak, ahogy minden az ami kriptonvalutával kapcsolatos.
2019. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Esetleg a másik alternativa a tőzsdézés megtanulása azzal 30x os profit is lehet ha más nincs :S Akkor lehet ezt fogom tanulni.
2019. jan. 17. 14:08
 15/19 anonim ***** válasza:
szerintem elég fontos a több lábon állás. bármelyikben bekövetkezhet egy váratlan összeomlás.
2019. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
E hitel nincs tehát E hitelt nem vehetsz fel.
2019. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Tőzsdét két intenzíven tanulós éven át csinálsz szimulációban, és leghamarabb a 730-adik napon mozdítasz pénzt rá, feltéve, hogy egyértelműen jól állnak a számaid az utolsó >3 hónapban. Kérdés, hogy szánsz-e két kockulós évet erre trógerolás mellett.
2019. jan. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Ne szórakozz bányászattal, nevetséges a megtérülése, csak a sarkkörön, hatalmas hangárokat telerakva bányászgépekkel éri meg.


Szerintem csak simán vegyél kriptovalutát. Félmilliót beleraksz, és lehet, hogy 2 év múlva már húszszorosát éri.

2019. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Meséld már el, hogy ha nem jön be akkor ki fogja visszafizetni a hitelt? Mert ha ez ilyen egyszerű lenne mint ahogy te elképzeled, akkor nagyon sokan megcsinálták volna pont így.
2019. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!