Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik, ha megszűnik egy...

Mi történik, ha megszűnik egy behajtó cég?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még 2015-ben kezdődött két letiltásom végrehajtóval. Az egyik kifutott, ám egy telenoros tiltás megszakadt, mert munkahelyet váltottam. Azóta sem kaptam semmi papírt senkitől sem. Most 2019 van, próbáltam hívni ezt az irodát, de a szám már nem kapcsolható, és többen is írták, hogy ő is és az utána következ 2 utód is sikkasztás miatt megszűnt.

Most ilyenkor hova tudnék fordulni? Mert ha van tartozásom, azt szeretném rendezni, de így nem igazán tudom kinek is fizessek, hogy ez kopjon :D


2019. febr. 17. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem ér rá addig, amíg a jogutódja megtalál és elkezd megint tiltani? Akkor ott van, hogy ki tiltotta le, ahhoz kell bemenni, egyértelmű. Ha meg nem tilt le senki, akkor [örül] [happy] stb.


De ha már egyszer pengetni akarsz, én a végrehajtói kamaránál próbálnék érdeklődni.

2019. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát most annak járok utána, hogy a KHR-en ez a tartozás szerepel e vagy sem, mert ha igen, akkor muszáj kicsengessem a pénzt, de nagyon örülnék neki, ha ez is, ahogy a cég is nyomtalanul eltűnne :D

De meg attól is tartok, hogy ha arra a potom 144 ezerre (ennyi volt mikor abbahagytuk) még rádobnak egy rakat kamatot....

2019. febr. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!