Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni/vezetni? (jelenleg Erstenél vagyok, de májustól növelik majd a díjakat, informatikai fejlesztésre jogcímen. )

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 14:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Időpont márc. 12. 19:04


Ez egy politikai álláspont, amihez jogod van, mint mindenkinek, de ez nem a bankot minősíti, nem az ott folyó munkát, nem a szakmaiságot. Ez a te politikai nézeted és kész.

Nem ad és nem vesz el semmit sem abból amiket én írtam a fenti hozzá nem értő hozzászólónak.



Teljes architektúrát. Tehát még nagyobb feladat volt. Ez természetesen üzemszünettel járt.

Még inkább megerősíti amit írtam, hogy nem csak egy kis sima frissítés volt ami minden banknál van mindig.


Igen, több bank is tervezi vagy már készül a cserére. Az MKB megelőzte a versenytársait ezzel.

2019. márc. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bevezették a FLEX-et, ami képtelen normális időben bedolgozni a GIRO utalásokat, így a többi bank 5-15 perces GIRO feldolgozása náluk 60-90 percig tart.


Tényleg hatalmas innováció.

2019. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!