Hallgatói jogviszonnyal kaphatok valamilyen hitelt? Uzsora?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy nincs jövedelmem, nem kaphatok semmit. Sajnos eltörött a kezem, nem érdekel mikor gyógyul meg, de nem tudom terhelni, szóval normális munka kizárva...


Veszélybeb az életem. Apám egy pszichopata, verés, fenyegtés napi szinten.


Olvastam, hogy külföldön kérhetnek menedékkérelmet esetleg... De nem tudom.


Marad az uzsora kölcsön. Ami nem is baj, mert én a dupláját simán visszafizetem, de szükségesm lenne 3-400.000 forintra, hogy elmehessek. Értékes dolgaim nincsenek. Így isnfolyamatosan meggyanűsítanak, meg kutatnak ut@nam,hogy tuti lopok tőlük. Alkohol mámaorban ez pattant ki az agyából...


2019. jún. 20. 12:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Privátban várom, hogy hol tudtok uzsorát, vagy valamilyen megoldást


Vagy előbb én ölöm meg magamat, mint ő engem. Az orrom is örökre görbe lesz...

2019. jún. 20. 12:20
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Már megint a terror apu-s kamu kérdező...
2019. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Már vagy tucat kérdésben előadtad ezt a szociopata apás kamumesét amit nekem privátban, de akkor megkérdezem újra? Miért nem költözöl el akkor tőle? Miért nem kérsz rendőri segítséget? stb... Ha ennyire nem vagy képes akkor mit akarsz te külföldön? De nem is tudom minek foglalkozok ezzel, hiszen ez az egész csak mese.


Itt te vagy az elmebeteg, nem a kitalált mesebeli apád.

2019. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem kamu.


2.Amiről a kérdés is szól PÉNZRE van szükségem, utána összepoakolok zitokban és vissza sem nézek... Törött kézzel nem mehetek sehva...

2019. jún. 20. 12:31
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Uzsora
2019. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ha apád törte el a kezed vetess róla látleletet és jelentsd fel.

Amúgy max uzsorás vagy valami nagyon jó ismerőstől tudnál kölcsönkérni

2019. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem ő volt, baleset.
2019. jún. 20. 12:56
 8/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Diákhitel 1.
2019. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez egy elmebeteg. Miután meghallgattam ma is a kismondandój@t,hogy hogyan veri szét az arcom, meg magán kivült. üvölt, hogy beverem a szád,meg mekkora szar vagy piszok"mEzek azt mondtam, hogy menjem maga, ahova akar.


Majd hazaérkezett és közli, hogy "ez egy sötétlelkű sátán, meg egy szar". Nulla megbánás, ez egy pszichopata.


Ez megy mindennap, de meg is teszi, hogy megver, úgyhogy véresre, vagy nyoma marad...


De napi szinten meghallgatod ezt, hogy szétberem a szádat, vagy megöllek, agyonverlek stb.


Minimális akaratod, vagy beleszólásod nincs. Egy utolsónak kezelnek, emberszámba nem vesz.


Viszont az ember egy sorozatgyilkossal, vagy az ellenségével nem beszél így. És igen, képes lenne megölni is.


Ők kényszerítették rám ezt az iskolát és se átmenni sehova, se szakotváltani nem engedtek.


Ez nem család, ezek mindennél jobban gyűlölnek. Ezek után én mimdog kedves vagyok és utána közli, hogy sátán vagyok. Értitek semmi, hogy talán mert így beszélt veled és nem akarta még ezt hallgatni, vagy félt,ezért nem ment vele sehova...


Egy alkoholista, elmbeteg.


Csak azt nem tudom, hogy ha ennyire nem visel el, gyűlöl, ölni képes lenne, miért kellett rám erőletteni eut a k...szott sz.rjukat,ami egy tanár szivatása miatt nincs meg. Utálom, nem én akarzam, nem akarok ebben dolgozni...


De hát ugye... Na én ebben n akarok megöregedni, így sem vagyok már annyira fiatal, ezek meg dögöljenek meg a piában és üsse anyámat, ha nem lesz más...

2019. jún. 20. 13:26
 10/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Eddig miért nem költöztél egy kollégiumba, másokkal együtt albérletbe, stb?

2019. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!