Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártyától hogy lehetne...

Hitelkártyától hogy lehetne megszabadulni?

Figyelt kérdés

Csináltam én is egy nagy hülyeséget, befűztek és hitelszámlát nyitottam.Pont nagyon kellett pénz valamire.Azóta törlesztgetem, mert egyben nem tudom visszafizetni.Havonta minimum törlesztő 26 ezer,ebből levesznek 16 ezret kamatra, tehát havonta 10 ezerrel növekedik vissza.Sose lesz vége.Százszor rosszabb mint egy hitel, de erre utólag jöttem rá.

Tudom, vissza kéne fizetni egyben, de nem tudom.

Ugyanannál a banknál van egy személyi hitelem.

Tudtok olyanról, hogy a kettőt esetleg összevonnák?Új törlesztőrészlet, vagy futamidő hosszabbítás,hogy ne kelljen 2 fele fizetnem és megszabaduljak a hitelkártyától örökre.Meg a kamataitól.


2019. júl. 3. 12:44
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Létezik (több banknál is) adósságrendező/adósságkiváltó hitel. Pl:

[link]

[link]

Először viszont azt kell majd tudnod, hogy pontosan mekkora összeg kell a két hitel lezárásához. Egyébként sok esetben a saját bankod is tud adni ajánlatot a két hitel kiváltására, de jelezned kell feléjük, hogy ezt szeretnéd.

2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik bankról van szó?


Ha még nem mondták fel a hiteled és nem vagy a KHR listán negatív tartalommal fent akkor adósságrendező hitel. Lehet hogy másik banknál kell de ez a legkisebb baj most.


Mennyi összesen a tartozás?

2019. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mondták fel, személyi hitel 1millió 500ezer, hitelkártya 470ezer.
2019. júl. 3. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj be a bankba és kérdezd meg. Ha hitelképes vagy, akkor valószínűleg tudnak ajánlani valamit.
2019. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
alap h soha ne minimumot fizess kulonben a budos eletbe nem fizeted ki...
2019. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, már tudom.Nagy hülyeség.
2019. júl. 4. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
en anno ugy szoptam be, hogy nem tudtam fizetni a torlesztot, mert az OTP olyan hitelszamlaszamot adott ki, ami a GIROban invalid volt, kb 800e kamatot buktam a 400e tetelen ..... pedig egyben be tudtam volna fizetni - masfel evi pereskedes utan elengedte az OTP a jogtalan kamat kovetelest.
2019. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!