Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező gépjármű biztosításná...

Gyuribacsika kérdése:

Kötelező gépjármű biztosításnál igaz hogy ha negyedévente fizetem akkor drágább mint ha egyszer egy évbe fizetném?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 18:54
1 2
 1/14 anonim válasza:
Igen
2020. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Próbáld ki bármilyen biztosító oldalán!


Egyébként igen. Sőt, még olcsóbb az éves, ha elektronikusan intézed, és azonnal utalod az egész éves díjat.

2020. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezek a kalkulátorok amik közül biztosítót lehet választani mennyire tévednek vagy mennyire pontosak ? Mert kettöt is probáltam és tök más eredmények jöttek ki. Vagy konkréta kalkulátor oldalt tudnátok linkelni ?
2020. febr. 4. 19:38
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden biztosítás olcsóbb, ha évente fizeted. Az életbiztosítások is, nem csak a kötelező.
2020. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
én a netrisk.hu-n szoktam nézni...
2020. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy ezek az összehasonlító oldalak csak irányadóak, aztán érdemes felmenni a kiválasztott biztosító oldalára, és konkrétan megnézni, hogy mennyi az annyi.
2020. febr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

”Minden biztosítás olcsóbb, ha évente fizeted. Az életbiztosítások is, nem csak a kötelező”

Nem. A vagyonbiztiknel van ez. élet az nem ilyen, én legalábbis nem láttam ilyet.

2020. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ez a bonus malus rendszer miképp müködik ? Milyen szintek vannak ? Mit jelentenek ?
2020. febr. 5. 06:13
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz számodra is látható lehet, hogy ha valamivel évi négyszer kell valakinek foglalkoznia (feldolgozni, könyvelni, stb.) vagy csak egyszer akkor melyik a költségesebb vagy melyik a kedvezőbb. Hozzávéve még azt az előnyt amikor egy teljes évi díj előre beérkezik.


Egyébként miért nem egy biztosítód kérdezel? Szerinted az itteni olvasók jobban tudják, mint maga a biztosító???


A bonus malus kérdésed írd be a Google-be. Ott lesz rögtön a válasz is.

2020. febr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7es: a héten kötöttem életbiztit, és kaptam 5 százalék kedvezményt, amiért éves díjfizetést választottam. Még a unit linked biztiknél is így van.


Egyrészt az az oka, amit már itt írtak, hogy évente csak egyszer kell vele foglalkozni. Másrészt egyből lefedi az üzletkötő jutalékát, nem bukik rajta azonnal.

2020. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!