Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kötelező gépjármű felelősség...

Kötelező gépjármű felelősség biztosításnál biztosító váltás menete hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Ha én tavaly júniusban vettem egy autót, megkötötte, rá a biztosítást, fizettem is, de idén nyáron konkrétan a másfélszeresére emelkedett a díjam ok nélkül, és váltani akarok akkor azt év végén vagy jövő júniusban tehetem meg?

2017. nov. 3. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosítási évforduló előtt legalább 30 nappal jelezd a felmondási szándékod és nézz másikat.
2017. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első írja: az évfordulód előtt legkésőbb 30 nappal fel kell mondani és úgy köthetsz újat, most decemberben te nem válthatsz.
2017. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
évváltáskor lehet csak, és bizonyítanod kell hogy a lejárat előtt legalább 30 nappal kézhez juttattad a felmondásod. (email, vagy ajánlott/tértis levél) és igen 2018 júniusában.
2017. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.+++
2017. nov. 8. 07:40
 5/5 anonim ***** válasza:
A felmondásnak 30 nappal évforduló előtt BE KELL ÉRKEZNIE a biztosítóhoz. Postai úton, emailben ( es3 digitális aláírással) , faxon, vagy személyesen az ügyfélirodákban.
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!