Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Posta lakásbiztosítás - túl...

Posta lakásbiztosítás - túl szép, hogy igaz legyen?

Figyelt kérdés

Anyám kötött egy postai lakásbiztosítást havi 3000 forintért, és szerinte ez mindent is fizet majd. Nekem ez viszont elképesztően sántít, mert még csak a lakást se mérték fel, szóval mi értelme lenne 3000 forintos, mindent fedező lakásbiztosítást kínálni egy tegnap épült kastélyra és egy fogpiszkáló által összetartott kis vityilóra egyaránt?


Arról nem is beszélve, hogy honnét tudja így pl. a posta, hogy mi volt már eleve rossz, és mi romlott el csak a biztosítás megkötése után? Anyám esetében pl. rögtön 3 dolgot is meg lehetne javíttatni a házban, és szerinte ha beviszi az ezekről kiállított számlát, akkor azt majd fedezni is fogják.


Szerintem ez nonszensz, és szinte biztos vagyok benne, hogy már az első bevitt számlánál pofáraesés lesz a vége. Erről tapasztalata valakinek?



febr. 14. 17:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A biztositasi feltetelekben minden le van irva... de nagyon kell figyelni minden egyes mondatra, mert sokszor egy rovidke mondatra valo hivatkozassal mar nem is kell fizetni. :) Nekem a fostas konkretan egy kerekpar biztositast ajanlott... otthon persze atolvastam a reszleteket es hat akkor nem fizetnek, ha ugy lopjak el/esik baja, hogy tarsashaz kozos hasznalatu teruleten tarolom. Igy hat felejtos volt az egesz biztositas, megis hisztizett egy sort az ugyintezo, mert nem kertem a csodalatos biztositasukbol.
febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!