Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Naív Kérdés hirtelen felindulá...

Naív Kérdés hirtelen felindulásból! Melyik a legkorrektebb biztosító amelynek elfogadható díjai vannak? -Lakásbiztosítás!

Figyelt kérdés

#Korrektség!
2016. szept. 30. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

Nincs korrekt biztosító. Az árak szinte azonosak (mert a piac beárazza őket..) és az összes bizosító csak arra megy, hogy amikor csak jogilag lehetséges kibújhasson a felelősségvállalás alól.


Józan paraszti ésszel belegondolva ha megérné biztosítást kötni akkor minden biztosító csődbe menne. Mégse mennek...

2016. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán azzal is közelebb kerülsz a megoldáshoz, ha kiszűröd azokat, amelyek NEM korrektek.


Groupama Garanciát NE!!!


A lakáshitelemhez kellett megkötni, és nem is lehet megszüntetni, mert akkor felmondják a hitelt is.

Aljasak, csak a kifogást keresik, hogy ne fizessenek, az ügyintézők pedig inkompetensek, fogalmuk sincs semmiről, nem tudnak tájékoztatást adni, stb.


Annak idején, évekkel ezelőtt 7 millióért vettem vidéken a házat, a biztosítás-kötésnél a papíron 9 millió szerepelt. Mondom nem ennyi volt az ára, ők miért írnak többet? Azt mondja a kicsaj, hogy ha valami történik, akkor én jobban járok, mert ők 9 milliót fizetnek. Mondom ne szórakozzon már velem, ha leég a házam, akkor őket nem érdekli, hogy 7-ért vettem, kifizetnek nekem 9-et? Mondtam, hogy sürgősen írja át, mert ez gusztustalan lehúzás.

Később volt egy betörésünk, rendőrség, hivatalos papírok, stb, persze egy fillért sem fizettek. Én azóta is fizetem a havi díjat.

2016. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Aegon mindig fizetett. Mist a hitel miatt Allianz, es valuk sem volt baj kar eseten. Persze nam nagy isszegekrol beszelunk, 10-20-30 000 Ft-os tetelek.
2016. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Anyámnak is fizetett az Aegon, amikor a felettünk lakó eláztatta a lakását. 240eFt-t kapott, amiből teljesen rendbe tudta hozni a tönkrement tapétázást.

A betőrések ellen jellemzően vagyonbiztosítás a várható értékre is kell. Neki inkább megérte egy jó ajtó jó zárakkal, amit úgyis elvár a biztosító.

Szóval meg kell gondolni, hogy maga a lakás legyen csak védve, vagy még az ingóság is extra összegért.

2016. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem fizetett a Groupama is, amikor kár volt.


Amúgy a groupamás baromságokat ír. A biztosítónak semmi köze a hitelszerződésedhez. A hitelszerződést az adós és a bank írják alá, ezek mondhatják fel, a biztosító nem nyúlhat hozzá. A előfordulhat, hogy a bank előírja, hogy legyen egy lakásbiztosítás, amelynek ő a kedvezményezettje a hitelösszeg erejéig, de nem kötheti ki, hogy a Groupamánál muszáj megkötni. Évfordulóra lehet váltani minimum 30 nappal korábban felmondva a szerződést. Nyilván a bankkal is egyeztetni kell, melyik lesz a következő biztosító, hiszen a kedvezményezettséghez ragaszkodni fognak.

2016. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Celtix válasza:

Generali teljesen bevalt. Elvileg kulcselhagyasra is fizetnek, nekem bedoglott a zar, lakatost kellett hozza hivni, masnap feltoltottem a szamlat "zarcsere" cimrol a weben, beirtam, hoyg elhagytam a kuclsokat, ezert volt zarcsere es kifizettek a szamlat.


Asszem, valami bankkartyas biztositas is van benne, elhagyom vagy ilyesmi esetere. Nincs havi ezres

2016. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A groupamás nem ír baromságokat.

Örülj, hogy neked fizettek.

Nekem nem.

Volt már korábban kérdés a biztosítókról, ott is elég negatív vélemény volt a groupamáról.

2016. okt. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván olyan esemény volt, amire nem volt fedezet a kötvény szerint. Nálam egy beázás volt, és fizettek rendesen.
2016. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem fizettek, akkor miért nem perelsz? Ott a szerződés, be kell tartsák! Ha nem tartják be, akkor pedig felmondhatod nem csak évfordulóra.
2016. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ab-Aegon-ban én nem csalódtam. Viszonylag gyorsan fizetek, és korrektül.
2016. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!