Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » TB fizetési ügy, tudnátok...

TB fizetési ügy, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz passzban vagyok manapság, sajnos egy ideje munkanélküli vagyok. Magamnak fizettem 1 hónapig a TB-t, majd végre valahára találtam munkát, de egészségügyi okok miatt gyakorlatilag az első nap kihullottam, már másnap megszüntették a TB-met. Pár napra jött a levél a navtól hogy már nem kell fizetnem a TB-t, mert ugye a munkahely állja azt, megszüntették a fizetési kötelezettségemet. De most ismét munkanélküli lettem, és TB-t kéne fizetnem. Itt vannak nálam a NAV-tól kapott csekkek, csak szimplán fizessem ki erre a hónapra majd, vagy újra igényelnem kell a NAV-tól a TB fizetési szándékomat?
2017. szept. 17. 10:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én nem mondom hogy egyetértek a rendszerrel, de muszáj alkalmazkodni hozzá.


Egyébként voltam munkanélküliként regisztrált, de oly sok ideje vagyok itthon, hogy annak a támogatása már lejárt, idővel ők sem fizetik a TB-det. Álláskeresési járadékot kaptam, de mivel..már elnézést.. sz**rért h**gyért voltam bejelentve az előző munkahelyemen, ez nem tartott 45 napnál tovább, hiába dolgoztam ott több mint másfél évig. Ezután türelmi idő, majd fél hónapos TB fizetés, 4 nap munkaviszony, majd ismét fizetem most a TB-t...


Nagyon szeretnék már dolgozni, de egyszerűen nincs semmi normális munka a környéken. Ha nagyon a padlóra jutok, akkor elvállalom a legrosszabbat is, de a helyi legrosszabb munka ahol mindig van felvétel, azt nem ajánlom még a legnagyobb ellenségeimnek se, senki nem érdemli azt a bánásmódot, mint amit ott kap az ember. Dolgoztam már ott korábban, szó szerint rémálmaim vannak azóta arról a helyről.

2017. szept. 17. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!