Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit tenne a helyemben?

Ki mit tenne a helyemben?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok a párommal 2 éve vagyunk együtt azóta itt lakom náluk. A szüleim 4 faluval arrébb laknak. Nem volt jó viszonyom soha a szüleimmel igy mindig menekültem abból a házból ahol ők éltek. Az az igazság hogy a párommal nagyon úgy érzem hogy már nem olyan nagy a szerelem vagyis egyetalan nincs szerelem már. Állandóan veszekedunk és rosszul érzem magam itt anyosom is itt lakik és ő is rãtesz egy lapâttal.. Nem tudom mit tegyek most.. nem szeretnék anyuekhoz sem vissza költözni de itt se akarok maradni.. Sajnos a panikrohamaim is jobban előjönnek... a feszültség miatt.. barátaim nincsenek itt a közelben. Alberletre pedig az én fizetesem édes kevés lenne.. fogalmam sincs mit tegyek..
2019. júl. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Elözzör is ezért nem kell tiniként összeköltözni az aktuális baráttal, mert az esetek többségében ez a vége. (bocs, tudom, ezt nem kellene leírni, de másoknak esetleg segít elöbb gondolkodni!)

Másodszor nem írtad, mit csinálsz, dolgozol vagy tanulsz, vagy spórolj össze a fizetésedböl valamennyit és költözz össze több mindenkivel egy lakásba (az jóval olcsóbb, mint az albérlet), vagy ha tanulsz, menj kollégiumba.

2019. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Az anya szót még értem a keresőszavak között, meg a hiányt, de mit keres itt a kutya meg az ablak???


Azt is megértem, hogy ha nem volt jó a szülői házban, akkor onnan menekültél a házasságba, DE! azon azért már el kellene gondolkodnod egy kicsit, hogy ha itt sem jó, akkor lehet, hogy benned is van egy kis hiba.


Nem tudom, hogy a szüleiddel miért nem jó a viszony, de ha nem tudsz önállóan lábra állni, akkor mégiscsak az lenne a legjobb megoldás, hogy hazaköltözöl.


Azt azért nem tartom jó tanácsnak, hogy költözz össze másokkal, mert akkor ugyanúgy alkalmazkodnod kéne másokhoz, mint most, csak akkor még pénzt is ki kellene adnod érte, nem keveset.


Esetleg, ha gondolod, akkor kérd meg a háziorvosodat, hogy diagnosztizálja a pánikbetegséget és utaljon be egy pszichoterápiás kezelésre, intézetbe (nem bolondokháza!) és akkor lenne egy kis nyugalmad is és meg is gyógyítanának .-)

2019. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben magamban keresném a hibát.
2019. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés, ki mit tenne a helyedben.


Én biztosan a szüleimet választanám. Kivéve, ha szadista állatok lennének. De gondolom, nem azok.

Megpróbálnék alkalmazkodni, hiszen most én vagyok olyan helyzetben, hogy rájuk vagyok szorulva.

2019. júl. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!