Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen rendeltem egy okosórát...

Ebayen rendeltem egy okosórát Kínából, idő előtt meg is jött, de egyáltalán nem működik, nem kapcsol be, mit csináljak?

Figyelt kérdés

10.000 forint felett volt, úgyhogy nagyon nem mindegy...


Állítólag refundot nem kérhetek, mert meg is jött, meg alá is írtam. Na de...


Kínába nem postázhatom vissza. Viszont Belgiumban újra fel lett adva, az talán nem vészes költségben. Egy belgiumi cím van megadva címzettnek (postaközpont am).


Lehet meg tudom csináltatni, de na... Csak van erre valami.


2019. júl. 30. 17:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%

A profi rendelők ezért vesznek fel mindent.

Értelemszerűen rögzíthető kamera/telefon kell.

Elég közelre rögzítsd, hogy mozgás nélkül, csak karból dolgozva, meg tudd mutatni a dolgokat egészen közelről a kamerának.


Az alap csomagátvétel:

Leteszed a laptop/monitor elé.

A gépen belépsz az oldalra a rendeléseid felületére.

Elindítod a felvételt.

Elmondod mit (márka, típus, termékcsoport), honnan (melyik weboldal melyik kategóriájából), kitől (eladó felhasználóneve), mennyiért (pontos összeg USD és EUR értékben).

Kibontod a csomagot.

Megmutatod a kamerának.

Kiveszed a csomagolóból a dobozt.

Megmutatod az üres csomagolót a kamerának és a dobozt is.

Kinyitod a dobozt, kiveszel mindent belőle és kirakod egymás mellé az asztalra úgy, hogy a kamera minden mozdulatot lásson.

Ha van, elolvasod a papírt ami benne van. (Ha csak egy márka reklám cetli akkor is! A kamera lássa, hogy minden információt megpróbálsz befogadni a termékkel kapcsolatban!)

Megpróbálod bekapcsolni.

Ha nem megy, felrakod töltőre, lehetőleg ugyanúgy, hogy a kamerán látszódjon végig a termék.

Hagyod töltődni 10 percig (a kamera folyamatosan vegye!!! Ennyi idő alatt bárminek el kell jutni legalább bekapcsolás erejéig).

Megpróbálod újra bekapcsolni.

Ha nem megy, akkor a termék rossz.

Ekkor a kamerát odamozgatod a képernyőhöz és megmutatod a rendelési oldalad, a termék oldalát, és az eladó oldalát, valamit a tracking numbert mind a csomagoláson, mind a weboldalon (lehetőleg a csomagolást a képernyő elé tartva, hogy együtt látszódjon).

Felvétel vége.


Ezután ezt a videót felrakod a youtube-ra (NE privátként).

Majd amikor megnyitod a dispute-ot (visszajelzés refund kérelemmel kapcsolatosan), az üzenetbe beilleszted a videó linkjét, illetve kirakod a termékhez is hozzászólásba.


...


Egy profi így nyit csomagot.

2019. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!