Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ga nem tetszik...

Mit csináljak ga nem tetszik a diákmunka?

Figyelt kérdés
1 napot voltam bent de borzalmas volt. Mindenki csak ugráltatott. Ma is mennen kéne délutánra de semmi kedvem. Még nem irtam alá semmi papirt csak tegnap a jelenlétit. Ilyenkor mi a teendő?

2019. aug. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha 100%-osan biztosan nagyon nem, akkor hívd fel az iskolaszövetkezetet most, és szólj nekik, hogy nem mész, hogy tudjanak valakit találni helyetted, aki bemegy ma. Viszont arra számíts, hogy nem lesznek túl boldogok, hiszen alig pár óra alatt kell új embert keríteniük. SZóval jó eséllyel megjegyzik a nevedet, és egy darabiog biztos nem te leszel az első, akinek munkát ajánlanak.

Ha csak nyári szünetre kell a meló, én azt mondanám, még maradj pár napot, hátha jobb lesz, már úgiys csak pár hetet kell kibírni. Viszont ha egyik pillanatról a másikra szar helyzetbe hozod az iskolaszöbetkezetet, lehet, idén nyáron már nem kell többet dolgoznod.

2019. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress masikat
2019. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem iskolaszövetkezet által mentem dolgozni.
2019. aug. 7. 09:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit nevezel diákmunkának, ha nem iskolaszövetkezetes?

Ha még nincs semmi papírod, vagy ha van is, és próbaidőn vagy, menj be, mondj fel, aztán - ahogy a kettes írja, keress másikat.

2019. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!