Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » E digitalnál rendelés alatt...

E digitalnál rendelés alatt van egy telefon, de közben az oldalukon maga a készülék rendelhetőről, nem kaphatóra váltott. Lesz még ebből telefon szerintetek?

Figyelt kérdés

Ami már le van adva rendelés, azt még megoldják, vagy majd most már azt kell várjam mikor jön az email hogy hát bocsi..

Nem mindegy, mert akkor lehet máshonnan rendelnék és nem malmoznék 2-3 hetet amíg kiderül. CSak tény hogy itt volt a legolcsóbb.



2019. aug. 15. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te vitted az utolsót, azért váltott át.
2019. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hű....ilyet magyarázni kell....2019-ben....


Te voltál az aki az utolsót megrendelte. Ezért már nem rendelhető.


De olyan hihetetlen hogy ezt magyaràzni kell.

2019. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem miért evidens ez nektek. Először is, mikor én rendeltem akkor az oldalukon "rendelhető" állapotban volt kiírva a teló, és utána még több mint egy napig úgy is maradt, és csak a második nap végére rakták át arra hogy "nem kapható". Tehát semmi esetre sem mondanám azt hogy én rendeltem meg az utolsót. A másik pedig hogy attól hogy én még leadtam a rendelési igényem, simán lehet az hogy ők is adják tovább a beszállítónak, az meg megnézi hogy mondja majd hogy sorry, elfogyott.
2019. aug. 16. 01:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!