Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen független munkát lehet...

Milyen független munkát lehet vállalni angol + német felsőfokú nyelvtudással, amit félállásban, egyetem mellett is lehet végezni?

Figyelt kérdés
Vagy akár szabadúszóként. Szeretném használni a nyelvtudásom (C1-es nyelvvizsgáim vannak mindkét nyelvből), de a jelenlegi élethelyzetemben nem 8-tól 5-ig munkahelyre lenne szükségem, hanem kiegészítő munkahelyre.
2019. aug. 16. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Fordítás, idegenvezetés, IT support (nem független, de rugalmas).
2019. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de a fordítást hol, ami nem bejárós, teljes munkaidős munka? Olyan írjon kérem, aki konkrét ilyet tud.
2019. aug. 16. 12:07
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez nem munkaközvetítő oldal.
2019. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hanem kérdésfeltevő oldal. Ennyi erővel akkor semmilyen kérdést ne tegyünk fel, és zárjuk be az egész oldalt. Ha nincs válaszod, akkor köszi, és menj el. Mit kell besértődni, amiért leírom, hogy az, hogy "fordítsál", az nem segítség? Nem érdekel a hülye sértett egód. Nem szégyen nem tudni a választ valamire. Én se válaszolok olyan kérdésre, amire csak triviális választ tudnék adni, hanem inkább megvárom, míg jön valaki, aki hasznos választ ad a kérdezőnek.
2019. aug. 16. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Tudok konkrét munkát, de azt nyilván én csinálom. Nem gondolod?
2019. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem kötekedsz, mert nem bírod feldolgozni, hogy azt írtam, nem volt hasznos a válaszod. Általában ez szokott történni, itt a gyk-n sok az egóművész. Te vagy az az ember, aki tajtékzik, ha valaki ráelőz az autópályán.
2019. aug. 16. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!