Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szakközépiskolából lehet...

Szakközépiskolából lehet egyetemre menni?

Figyelt kérdés
A mami motorépítő szakközépre gondolok de ha jól értelmeztem a honlapjukon (ami szerintem elég szegényes) van egy gimnáziumuk is és több szeretnék lenni mint egyszerű motorszerelő valami nagyobb motorgyártó cégnél jó lenne dolgozni de gondolom ahoz egyetem is kell valaki tud segíteni?

2019. aug. 16. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha érettségizel, akkor természetesen lehet jelentkezni felsőoktatási intézménybe.


Teljesen mindegy, hogy hol és mikor érettségizel, ha teljesíted a többi követelményt (emelt érettségi, nyelvvizsga)

2019. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi kell és nyelvvizsga. A szakközépiskola csak szakmát ad már, szakgimnáziumban van lehetőség az érettségire is. Érettségizni szakma után is lehet, pl estin 2 év.
2019. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!