Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy rendeléshez 2 csomagszámot...

Egy rendeléshez 2 csomagszámot kaptam, de csak az egyikre van utánvét írva. Ha akarnám, a másikat ingyen átvehetném?

Figyelt kérdés
Számítógépet rendeltem darabokban egy webshopból, plusz perifériákat hozzá. 9 termék lett összesen, vannak köztük nagyobb darabok is pl gépház. Emailben 2 csomagszámot kaptam, az egyikhez oda van írva az utánvét a teljes összeggel, a másikhoz nincs. Természetesen át fogom venni mind2-t, de megtehetném azt, hogy az utánvétes csomagot nem veszem át, a másikat meg igazából ingyen, de átveszem?

2019. aug. 26. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Áruld már el, hogy miért kell állandóan szégyenkeznem a a saját nemzetem miatt, hogy a magyaroknak mindig a csalás, a trükközés, az "okoskodás" jár a fejükben?!

Mi a francért nem lehet BECSÜLETESEN ÉLNI?


Jó, tudom, nem divat, az egész ország ezt csinálja, de annyira szégyellem már ezt :-(


Vedd át mindkettőt (jó, tudom, írtad, hogy átveszed, de ha 100 %-ig becsületes lennél, akkor meg se fordult volna a fejedben).

Lehet, hogy a futár odaadná ingyen is, csak utána kicsit megbonyolítanád az életed, mivel az eladó nem hagyná annyiban, hogy a termék nálad, fizetni meg nem fizettél - ergo ez "csalás" "lopás", amelyik jobban tetszik

2019. aug. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Ja, és az sem érdekel, ha 0-ára lehúztok, mert annyira elegem van már abból, hogy külföldön is az a hír járja a magyarokról, hogy ahol tudnak, ott csalnak, adóval, banki tartozással, stb - mindig a "hogyan ússzuk meg" megy :-(


Még aki nincs rászorulva, az is állandóan "trükközik"

2019. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen igazad van, itthon sajnos ez az alap hozzáállás. Ma is volt egy kérdés, egy diák tette fel, hogy, ha pultos lesz akkor bejelentik-e, erre a válasz a válaszok "nem mindegy?", "diák vagy TB-t úgy sem kell fizetned" és társai. Senkinek sem fordult meg a fejében, hogy esetleg ne vállalja a munkát, ha nem megfelelően jelentik be. Az egész társadalmat átszövi ez a degenerált hozzáállás, de nem is hiába tartunk ahol tartunk.
2019. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megértem a felháborodást, igazából csak elgondolkoztam a dolgon, ha valaki akarná, megtehetné-e. Ahogy a kérdésben is leírtam, át fogom venni mind2 csomagot, tisztességes ember vagyok és soha nem károsítanék meg másokat, ugyanis tudom milyen érzés amikor átvernek.
2019. aug. 26. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Hmm... Épp most olvasom ezt a kérdést - nem én írtam ki, becsszó :D Úgy látszik, egyszerre akadtunk ki :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..

2019. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kézbesítést végző cég sem hülye. Valószínűleg a több csomagból álló küldeményeket kizárólag EGYÜTT lehet átvenni, olyan nincs hogy ez kell, ez meg nem. Gondoltak a spekuláns magyarokra is :)
2019. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A posta az ilyen csomagokat együtt, úgynevezett szállítmányként kezeli. Külön-külön nem kézbesíthetők.
2019. aug. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
10%
Aki becsületesen akar élni az minid egy csóró marad.
2019. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó: Sokan mondják ezt akiknek nem jött be az élet és ezek szerint szerinted minden tehetős ember egy hazug csaló gazember... Kösz...
2019. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
8-as, ismerek nem is egy embert, aki becsületesen gazdagodott meg és képzeld, még ráadásul vállalkozó is! :D Egyszerűen napi 10-12 órákat fektetett a munkába, az alkalmazottjait jól megfizeti, normálisan kezeli őket, megbecsüli, stb Tudom, ritkaság, de van ilyen is! :-)
2019. aug. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!