Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Clean Labor Kft ismeri...

A Clean Labor Kft ismeri valaki esetleg, vélemény?

Figyelt kérdés

Milyen a cég? Korrekt? Rendesen fizet?

Dolgozott már náluk?


2019. szept. 6. 13:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Munkaerő kölcsönző. Semmi nem úgy van mint a hirdeteseikben. A szerződés a minimal berol szól. És ha szerencséd van a többit meg kapod. A Ganzban is bent voltak de nem fizetek ki az embereket. Nav eljárás folyik ellenük. Nem véletlenül nincs telefonszám az oldalukra ki rakva. Kerülje aki tudja őket.
2019. nov. 27. 22:06
 2/2 Jocó1983 válasza:
Lehet már késő,de kerüld el messzire őket amit igérnek fele se igaz én most számoltam le tölük de egy ekkora rakat ...céget még nem láttam minimálbéres bejelentés nincs táppénz szabadság potlékok,leszámoláskor ki nem fizetett ledolgozott óra.elöleg amit igérnek néha van néha nincs.Fizetés is 10 e helyett 16.ika 22.ike között jó esélyel.
2020. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!