Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rossz e-mail címet adtam meg?

Rossz e-mail címet adtam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap rendeltem egy telefontokot de ma jöttem rá hogy rossz e-mail címet adtam meg. A telefonszám és a szállítási cím az helyes csak az e-mail címet rontottam el. Szerintetek attól kiszállítják? Ilyenkor mi a teenő? Elvileg ma vagy holnap kellene megérkezni a csomagnak...



2019. szept. 9. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ki fogják szállítani, max az email így nem kapod meg róla.
2019. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elírt e-mail címből annyi problémád lehet, hogy nem fogsz értesítőt kapni a futártól a pontos érkezésről. Illetve ha belföldről rendeltél és online küldik a számlát/garanciát/jótállást/akármit, nem kapod meg (bár egy telefontoknál ez nem egy kritikus hiány).
2019. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind kettőtöknek!☺️☺️❤️
2019. szept. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!