Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miután a sok tucatnyi programo...

Miután a sok tucatnyi programozó tanfolyam telenyomta az IT piacot kezdő programozóval, miért propagálják még mindig hogy a kezdő is nettó 400 ezres keres ebben a szakmában, miközben kezdőből már túlképzés van?

Figyelt kérdés

[link]


Ismerek olyat aki most kezdte az IT karrierjét és garantált bérminimumot kap! Budapesten. So sick.


Úgy lezúzták ezt a piacot, hogy az abszolút kezdő fejlesztő bére kb. a takarítónő fizetésével egyezik meg.


Szép munka volt.


S továbbra is hazudoznak ezek a cégek hogy mindenki elhelyezkedik miután végez és marha jó fizetéssel.


Ez szerintem már lassan BTK kategória, tudatos megtévesztés.


2019. szept. 25. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként 400-at sztem senki sem állított, inkább 300 az is Bp-n..
2019. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak az IT szektorban van így: a gazdaság minden területén úgy működik, hogy a gyorstalpaló tanfolyamról kikerült, tapasztalat nélküli szakember lóf*** fizetést kap. Aki bármilyen területen jelentkezik egy frissen gründolt iskola pár hónapos képzésére és azt gondolja, hogy majd két kézzel fognak utána kapkodni a munkavállalók a csillagászati fizetési ajánlataikkal, az meg is érdemli. Sem a munkaügyi központos képzésről kikerült "ződgombos" CNC-gépkezelő, sem az érettségi után három hónap alatt kiképzett Vámügyintéző Gizike, sem a többi tanfolyamról kizuhant ifjú vagy idősebb titán nem fogja azonnal megtalálni álmai nyugdíjas állását, csak ezt a többi szektorban valahogy el tudják fogadni az emberek, az IT-ről meg azt hiszik, hogy ez maga Alice Csodaországa, kolbászból van a kerítés, mézeskalácsból a házak és két kézzel szórják a pénzt a munkáltatók.
2019. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez téged mosogatóként milyen szempontból érint?


Aki olyan pro és mégsem kap munkát, nyugodtan elmehet szabadúszónak. Egyik haverom pl. sosem járt egyetemre, aztán egy pár órás programozói melóval mégis megkeres annyit, mint én egy multinál három hét alatt.

2019. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
"Ez téged mosogatóként milyen szempontból érint?"...nana, legyünk pontosak: munkanélküli mosogató
2019. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Mielőtt beléptem a kérdésbe, tudtam, hogy te írtad. Mit akarsz hallani? Azt, hogy az informatikusok is csórók, és olyan semmire valók, mint te?


Egyébként IT-sként egy 2 napos fejlesztésért megkapok 280 ezret

2019. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!