Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valutapénztárban 3 milliot...

Valutapénztárban 3 milliot átváltanak euroba? Személyes tapasztalat alapján.

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Előzetes egyeztetés után valószínűleg igen. Mondjuk SOKKAL rosszabul jársz mintha bankban váltanád és SOKKAL-SOKKAL rosszabbul mintha pl Revolut-on vagy Transferwise-on keresztül váltanád.
2019. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2019. okt. 1. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mivan?! Miért jár rosszabbul mintha bankban vált?? Pont, hogy a bank a drága. Pénzváltó olcsón vált, persze nyilván ne a reptéri és egyéb lehuzos helyre menj.
2019. okt. 2. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Átváltják, lehet bejelentés nélkül is. Arra nem emlékszem, hogy előzetesen szóltunk e volna. Nekünk azt hiszem 2 milliónál adtak egyedi árfolyamot is anno.
2019. okt. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én kb 3 éve váltottam, igaz, eurót forintra, valamivel 2 millió felett. Csak besétáltam és adták a pénzt, nem volt semmi probléma.
2019. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2019. okt. 2. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Pénzváltója válogatja, nyilván egy nagyban tarthatnak esetleg ennyi eurót egyszerre. Előtte megkérdezni csak egy telefon.


De az igaz, hogy a valutaváltó olcsóbb mint a bank, ezt benéztem. Meg az is, hogy Revolut-tal meg ingyenes.

2019. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A revolutra meg átutalni bankszámláról dupla költség. 😊
2019. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!