Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi edzőterem miért...

Külföldi edzőterem miért magasabb színvonalú ugyanannyi pénzért?

Figyelt kérdés

Edzőteremben vettem észre. Egerben lakom, itt az edzőteremben 12.000 Ft a havidíj, úgy nagyjából minden használható a teremben, de szinte minden kopott, koszos, szakadt, látszik hogy régóta használják.


Rendszeresen járok időszakos munkák miatt, Németországba és Angliába. Ottani edzőtermekbe is ennyi pénzért járok, Németországban pl. átlag havi 35 euróért.


De akárhol voltam, ott mindig minden edzőterem úgy néz ki mintha aznap nyitották volna. Nem látni elhasznált, kopott, szakadt dolgokat.


Ugyanannyi pénzből ők hogy tartják olyan állapotban?



2019. okt. 2. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb a kihasznaltsaga? Alacsonyabb a profitrata (nagyobb a verseny a termek kozott)?
2019. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

# 1


Az biztos hogy a németországi alkalmazottak járulékai arányában is magasabbak mint a magyarországiak.

2019. okt. 2. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az túl drága, ahova most jársz? Én Budapesten 10500-at fizetek egy hónapra., Egerben mi kerül 12000-be?
2019. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3


Úgy értem tudod, hogy ez ugyanaz az árkategória. 10-12 ezer Ft vagy 35 euro. 10500 vagy 12000 tekinthető árkategóriában ugyanolyannak.


De itt Egerben kopottak, koszosak az edzőtermi dolgok, külföldön ugyanennyi pénzért miért igényesebb?

2019. okt. 2. 13:02
 5/5 anonim ***** válasza:

A miértre nem tudok válaszolni, de a minōségkülönbség sok mindenben megfigyelhetō vidék és Budapest között is.

Szegeden pl. a Jysk áruház úgy néz ki, mint egy raktár... ezzel szemben a fōvárosban voltam az egyik üzletükben nem rég, ott meg úgy néz ki, mintha egy luxus kiállítóterem lenne.

Gondolom úgy vannak vele, hogy nekünk vidékieknek a sz.ar is jó, úgysincs nagyon konkurencia, nem kell törniük magukat, hogy jó színvonalat biztosítsanak.

2019. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!