Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reménytelen helyzetből milyen...

Reménytelen helyzetből milyen kiút létezhet?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt megtámadt egy betegség, mely miatt elvesztettem az állásomat. Igaz próbaidős voltam, de sajnos sehova nem tudok elhelyezkedni azóta sem a betegségem miatt. A munkaügyi központ, és a helyi polgármesteri hivatal sem tud segíteni. Egyedül nevelek 2 kiskorút. A csaladi pótlékon és a gyerektartáson kívül nincs semmi jövedelmem.

Teljesen összetörtem, reménytelennek látom a jövőt.

Az otthon végezhető munkákkal torkig vagyok, mind piramis játék.


Mit tudnék tenni? Vsn valami ötlete valakinek, hogy ilyen helyzetben hogyan lehet élni?


2019. okt. 6. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Sorolj fel mindent (!) amihez egy kicsit is értesz és a várost, ahol élsz. Akkor több konkrétumot tudunk mondani. Kiút van, keresni kell nagyon! De mindig van!
2019. okt. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Igaz próbaidős voltam, de sajnos sehova nem tudok elhelyezkedni azóta sem a betegségem miatt."


Van orvosi papírod a betegségedről?

Ha igen, a leszázalékolást próbáltad már?

ha még nem, akkor menj el a háziorvosodhoz és kérd meg, mondja el, mi lehetséges és mi nem?

2019. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?
2019. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig beteg vagy, illetve már meggyógyultál?
2019. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig beteg vagyok és ezzel nem százalékolnak le. Ezért nem tudom hogyan tovább.
2019. okt. 6. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!